Reklama

Reklama

Reklama

Doda mistrzowsko gasi kolejnego kandydata! Oj, nie miał szans... "Nie szukam wychowanka"

W trzecim odcinku "Doda. 12 kroków do miłości", Doda poznaje dwóch kolejnych mężczyzn. Czy będą oni bliżej ideału wokalistki? Na pewno nastąpił przełom w relacji wokalistki i psychologa, Leszka Mellibrudy.

Poszukująca miłości Doda w swoim programie "Doda. 12 kroków do miłości" poznała piątego i szóstego kandydata. 39-letni Mateusz zaprasza ja na spacer po Podkowie Leśnej, dokąd Doda musi dojechać kolejką podmiejską. 32-letni Łukasz zabiera ja na przejażdżkę motorem do zamku.

"Doda. 12 kroków do miłości". Wszystko pięknie, ale...

Mateusz ma pięcioro rodzeństwa. Jako najstarszy musiał się nimi opiekować, kiedy jego ojciec ich zostawił. Zawodowo zajmuje się handlem nieruchomościami, kiedyś grał także w pokera, z czego czerpał niemałe zyski. Sam o sobie mówi, że był typem Piotrusia Pana, ale już się wyszalał. Jego podejście do życia zmienił wypadek na rowerze, w wyniku którego miał złamany kręgosłup i groził mu paraliż. Nadal jednak uprawia sport, co oczywiście bardzo podoba się Dodzie.

Reklama

Podczas spaceru wyznaje, że kiedy studiował na AWF-ie uważali z kolegami, że idealnie zgrabna dziewczyna powinna mieć pupę o szerokości rozstawu dłoni swojego chłopaka. Doda natychmiast poddaje się pomiarowi. Okazuje się, że do limitu ma jeszcze spory zapas.

Leszek Mellibruda nazywa to "miarką Dody". Piosenkarka przyznaje, że bardzo fajnie spędziła czas z Mateuszem. Jednak druga randka tego odcinka bije tą pierwszą na głowę.

"Doda. 12 kroków do miłości". Doda była zachwycona pracą kandydata

Doda spotyka 32-letniego Łukasza, który jest lekarzem ginekologiem, co wzbudza ogromną ciekawość Dody. Specjalizuje się w onkologii. Doda wdaje się w dyskusję na temat wpływu soi na zdrowie kobiet. Para zakłada się, stawką jest druga randka, jednak Łukasz przegrywa zakład. Mimo to bardzo chce spotkać się z Dodą ponownie.

"Tam była taka energia seksualna. Do końca odprowadzał mnie wzrokiem, takim, który ja lubię", mówi później Doda w gabinecie Leszka Mellibrudy.

Łukasz przyznał, że przydałaby mu się kobieta, która pomogłaby mu sie ogarnąć. Doda podsumowała to krótko: "No to musisz poszukać, bo ja nie szukam wychowanka. Szukam partnera".

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

Zobacz także:

Ale wyznanie! Doda wspomina swoją... dziewczynę: "Zakochana byłam"

Doda zdradziła, co myśli o mężczyznach, którzy mają dzieci. Jakie mają u niej szanse?

Doda ostro o swoim pierwszym mężu. Miał ją zdradzać z... prostytutkami!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości | Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy