Reklama
Reklama

Doda, Katarzyna Warnke, Beata Kozidrak, Julia Wieniawa i wiele innych! Te gwiazdy wyjechały na wakacje w dobie COVID-19

Trzecia fala koronawirusa z dnia na dzień przybiera na sile. Rząd wprowadził szereg nowych restrykcyjnych obostrzeń, które mają pomóc w zmniejszeniu rozprzestrzeniania się COVID-19. Gwiazdy nie mają jednak zamiaru rezygnować z wypoczynku. Julia Wieniawa, Basia Kurdej-Szatan, Katarzyna Warnke, czy Doda, to tylko niektóre z celebrytek, które postanowiły sięgnąć do swoich portfeli i wydać majątek, byle by móc beztrosko poleżeć na rajskiej plaży.

Julia Wieniawa

Zdaje się, że koronawirus nie wpłynął w znaczący sposób na życie Julii Wieniawy. Młoda aktorka cały czas grywa w filmach, nagrywa piosenki (sprawdź nowy klip!), bierze udział w reklamach, a także rozwija własną firmę. Wieniawa mimo panujących obostrzeń w ciągu ostatnich czterech miesięcy zdążyła już odbyć dwie egzotyczne podróże ze swoim ukochanym Nikodemem Rozbickim. W grudniu 2020 udali się na oblegany Zanzibar, a kilka dni temu odpoczywali w słonecznym Egipcie.

Reklama

Katarzyna Warnke 

Katarzyna Warnke również należy do gwiazd, które za swój wakacyjny kierunek obrały Zanzibar. Aktorka wypoczywająca pod palmami w zielonym bikini napisała na Instagramie kilka słów do swoich fanów, próbując podnieść ich na duchu. Zwróciła uwagę na temperaturę panującą w Warszawie, która przypomina jej lato. Dlaczego nie zdecydowała się więc wypoczywać w Polsce? Pewnie powody zna tylko ona!

"Przesyłam moc słońca spod równika. Zdjęcie niefrasobliwe, jak na czasy, w których żyjemy, ale mam nadzieję, że wnoszące trochę optymizmu i wiary w to, że nie będzie nam trudno wrócić do normalności, kiedy tylko nadejdzie w końcu ta chwila. Ale z tego co widać na mapie pogody, to w Warszawie już właściwie lato... Tak czy siak razem z cieplejszymi dniami i słońcem idą lepsze dni!" - napisała. 

Natalia Siwiec do Meksyku udała się na początku tego roku. Egzotyczne wakacje tak bardzo się jej spodobały, że do tej pory nie wróciła z obleganego przez turystów Tulum. 

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że gwiazda zakupiła w Meksyku nieruchomość i planuje zostać tam na stałe. Myślicie, że zdecyduje się na taki ruch? 

Przypomnijmy, że Miss Euro 2012 jest w Meksyku razem z ukochaną córeczką i mężem.

Marcelina Zawadzka

Przeglądając Instagram Marceliny Zawadzkiej, można aż zapomnieć o istniejącej pandemii koronawirusa. Social media byłej gwiazdy TVP przepełnione są wakacyjnymi zdjęciami. Zawadzka od stycznia przebywała w gorącym Meksyku, gdzie nie trzeba okazywać negatywnych testów na koronawirusa. 

Kilka dni temu postanowiła zmienić kierunek swojej podróży i obecnie przebywa w Los Angeles.

Pobyt Basi Kurdej-Szatan na Zanzibarze odbił się w mediach echem. Aktorka swoją podróżą wywołała aferę. Wielu zarzucało gwieździe nieodpowiedzialne zachowanie. 

Oliwy do ognia dodały opublikowane zdjęcia, na których Basia z luksusowym wózkiem pozuje z lokalnymi dziećmi. Internauci szybko posądzili ją o wykorzystywanie afroamerykańskich dzieci do reklamy ekskluzywnego wózka. Gwiazda oczywiście wszystkiemu zaprzeczyła.

Beata Kozidrak

Wyspę na Oceanie Indyjskim odwiedziła również Beata Kozidrak, która zorganizowała na plaży koncert. Muzyczne wydarzenie miało jednak szczytny cel. 
Diwa zaśpiewała, by wesprzeć zanzibarskie dzieci, które na co dzień żyją w fatalnych warunkach.

Doda również za nic ma panujące zalecenia dotyczące pozostawania w domu. Piosenkarka coraz częściej publikuje w sieci posty, które stawiają ją w świetle koronasceptyków. 

Gwiazda spędziła kilka tygodni ze swoimi przyjaciółkami w Meksyku. 

Blanka Lipińska 

Blanka Lipińska również nie odmówiła sobie zagranicznych wakacji. W styczniu pisarka była widziana na Malediwach na małej prywatnej wyspie. 

Niedawno celebrytka odwiedziła również Meksyk, gdzie spotkała się z przebywającą tam Natalią Siwiec. Panie uwieczniły spotkanie wspólną fotografią, którą opublikowały na Instagramie. 

   

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Natalia Siwiec | Katarzyna Warnke | Barbara Kurdej-Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy