Reklama
Reklama

Doda chce odwołania Eurowizji? Uważa, że tegoroczna edycja będzie ustawiona!

Doda przekonuje na Instagramie, że konkurs Eurowizji, który ma się odbyć w maju, powinien zostać odwołany lub przełożony. Piosenkarka uważa, że już teraz wiadomo kto wygra, a samo organizowanie takiego wydarzenia, kiedy w Ukrainie umierają ludzie, jest niesmaczne.

Doda uważa, że nie ma sensu organizowanie Eurowizji

24 lutego Rosja rozpoczęła wojnę w Ukrainie. Tragedia, która dotknęła ludzi uciekających przed wojną jest ogromna i niemal całkowicie zdominowała również nasz kraj. Polki i Polacy masowo niosą pomoc uchodźcom i uchodźczyniom zza nasze południowo-wschodniej granicy.

Niestety, mimo tak tragicznych wydarzeń, świat kręci się dalej. Doda (posłuchaj!) zwróciła uwagę na swoim Instagramie na organizowany w maju konkurs Eurowizji. Piosenkarka uważa, że w tej sytuacji taka impreza w ogóle nie powinna mieć miejsca. Zwraca się przede wszystkim do organizatorów, przekonując, że nie powinni zarabiać pieniędzy na europejskiej muzyce w obliczu wojny.

Reklama

Doda postanowiła obnażyć absurdy organizowania Eurowizji w trakcie zbrojnej agresji Rosji na Ukrainę. Uważa, że ludzie będą głosować na ten kraj, nie dlatego, że zaprezentowali dobry utwór, ale ze względu na to, co się u nich dzieje. Gwiazda nie wyobraża sobie świetnej zabawy uczestników i uczestniczek, kiedy nieopodal na placu boju umierają ludzie.

Ponadto przekonuje, że jeśli Ukraina wygra, co w obecnej sytuacji jest bardzo prawdopodobne, będzie musiała zorganizować kolejny konkurs u siebie. Kraj wyniszczony wojną nie jest gotowy na tego typu imprezy. Doda przekonuje, że Eurowizja powinna zostać przeniesiona na inny termin, w którym wszystkie osoby biorące udział będą mogły się wykazać i zostać sprawiedliwie ocenione.

Piosenkarka dodaje ponadto, że żal jej jest naszego zawodnika, Krystiana Ochmana. Uważa, że muzyk jest na przegranej pozycji, niezależnie od tego, jak potoczą się losy tegorocznej Eurowizji.

Zobacz też:

Kanye West i Kim Kardashian kłócą się publicznie o dzieci. Raper nie godzi się na takie życie

Cichopek i Hakiel: rozstali się bo "pojawił się ktoś trzeci..."? Kulisy rozwodu zaskakują...

Meghan Markle i książę Harry apelują do światowych przywódców! Mocne słowa

Rosjanie w końcu zobaczyli prawdę. Protest podczas programu na żywo w rosyjskiej telewizji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | "Eurowizja"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy