Reklama
Reklama

Doda pokusiła się o zaskakujący komentarz! Dotyczy Radosława Majdana!

Doda (38 l.) nie wytrzymała. Wychodzi na to, że polska wokalistka jest fanką programu „Love Island. Wyspa miłości”, który jest obecnie emitowany. Gwiazda skomentowała post na Instagramowym profilu show Polsatu. Wyszydziła w nim Radosława Majdana. Co napisała?

5. sezon "Love Island. Wyspa miłości" zadebiutował na antenie Polsatu w poniedziałek 28 lutego. Od tamtej pory wzbudza wielkie emocje wśród widzów. Każdego dnia uczestnicy zacieśniają swoje relacje lub z nich rezygnują, szukając wymarzonej drugiej połowy. W hiszpańskiej willi nie brakuje jednak emocji. Poczynania wyspiarzy są powodem internetowych sporów. Doda (posłuchaj!) postanowiła skomentować zachowanie Radka z "Love Island"!

Reklama

Radek z "Love Island" w ogniu krytyki

Pierwszym mężczyzną, który dołączył do Islandersów był właśnie Radek. 30-letni mężczyzna pojawił się w "Love Island" w 5. odcinku. Dołączył do grupy w trakcie gry, podczas której na światło dziennie wyszły niektóre tajemnice z życia uczestników. Zanim Wyspiarze poznali Radka, dowiedzieli się, że jest on stałym bywalcem klubów dla swingersów.

Mężczyzna wpadł w oko pięknej Julii. Okazało się, że zaangażowanie kobiety jest odwzajemnione, ponieważ Radek wybrał ją jako pierwszą parę. I chociaż wyglądało na to, że los pary jest już przesądzony, okazał się, że potencjalni zakochani w ogóle do siebie nie pasują. Kiedy Julia próbowała nawiązać kontakt z Radkiem, ten zbywał ją milczeniem lub zdobywał się na zdawkowe komentarze. Jego zachowanie nie spodobało się internautom. Szalę goryczy przelał fakt, że mężczyzna uciekł ze wspólnego śniadania z kobietą, nie mówiąc nawet słowa. Za to dziwne posunięcie został skrytykowany na Instagramie.

"Czy tylko mnie tak cholernie męczy ten Radek?"

"Typ cwaniaka, bez kultury nieumiejący się nawet zachować przy śniadaniu. Dzban nad dzbany. Dziewczyno, uciekaj od niego jak najdalej"

"Radek to bardziej nadaje się do programu Rolnik szuka żony"

"Radek jest strasznie nudny, nic nie wnosi"

"Radek do domu. Nie dość, że wygląda jak ojciec to jeszcze zachowanie drętwe..." - czytamy w komentarzach.

Doda wbiła szpilę Radosławowi Majdanowi!

Radkowi z show Polsatu najbardziej dostało się pod postem dotyczącym jego śniadania z Julią. Szalony chłopak po prostu uciekł od Julii, zostawiając ją samą. Sprawę postanowiła skomentować nawet Doda, która nie omieszkała zadrwić nie tylko z wyspiarza Radka, ale również ze swojego byłego męża, Radosława Majdana.

Zobacz też:

Antoni Królikowski otrzymał propozycję od aktorki. Będzie kolejny romans?

Natasza Urbańska martwi się o przyjaciół z Rosji! Dostała telefon z Moskwy i mówi, co usłyszała!

Katarzyna Cichopek coraz chudsza? Fani martwią się o aktorkę

Rosja ponownie szykuje się na Kijów. Wywiad: Ściągnęli najbrutalniejsze jednostki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy