Reklama
Reklama

Dobre wieści o zdrowiu Marty Kubackiej. Wygadał się członek PZN: "Patrzymy z optymizmem"

Minął ponad tydzień od informacji o pogorszeniu się zdrowia Marty Kubackiej, żony polskiego skoczka narciarskiego. Dawid Kubacki natychmiast zakończył swój sezon sportowy, by być blisko żony. Po fali niepokoju nareszcie spływają pozytywne informacje na temat zdrowia Marty. Wszyscy są dobrej myśli, że niedługo wszystko będzie jak dawniej!

Marta Kubacka i Dawid Kubacki przeżyli razem najgorsze chwile

W niedzielę 19 marca do mediów trafiła informacja, że Dawid Kubacki nagle postanowił skończyć swój sezon sportowy 2022/20223 pomimo doskonałych wyników w skokach. Okazało się, że przyczyną powrotu do Polski była żona skoczka, Marta Kubacka, która została przewieziona do szpitala w stanie ciężkim. Jej stan określano na krytyczny i mówiono wprost, że "walczy o życie".

Reklama

Małżeństwo Kubackich otrzymało ogrom wsparcia!

Cała rodzina, znajomi i polscy sportowcy z innych dyscyplin wspierali Dawida w najgorszym momencie. Adam Małysz od razu zaproponował skoczkowi pomoc, jeśli tylko będzie czegoś potrzebował.

Dużo na temat całej sytuacji zdradził też ojciec Dawida, Edward Kubacki, który ujawnił, że Marta miała odczuwać silne zaburzenia rytmu serca. Na szczęście została przewieziona do najlepszego szpitala specjalizującego się chorobach serca.

Dobre wieści o zdrowiu Marty Kubackiej. Wygadał się fizjoterapeuta: "Patrzymy z optymizmem"

O tym, że Marta Kubacka ma się lepiej opowiedział w wywiadzie dla serwisu sportowego "Sportowy 24" Rafał Kot, członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego. Czego dokładnie dowiedzieliśmy się na temat obecnej sytuacji Kubackiej?

Pomponik dołącza do trzymania kciuków!

Zobacz też:

Marta Kubacka i Dawid Kubacki. Oto ich historia miłości, która została wystawiona na najcięższą próbę

Poruszenie na mszy w intencji żony Dawida. Biskup przekazał pilne wieści z ambony

Ojciec Dawida Kubackiego wyjawił prawdę na temat zdrowia Marty. Kobieta trafiła do szpitala w stanie ciężkim

Legenda skoków narciarskich wspiera Kubackiego. "Marta ma dla kogo walczyć"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kubacka | Dawid Kubacki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy