Reklama
Reklama

Dawid Kwiatkowski wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal. Już można kupować bilety

Dawid Kwiatkowski (27 l.) jest obecnie jednym z bardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. Wokalista ma dopiero 27 lat, a już zjednał sobie tysiące fanów. Od lat spełnia się w roli trenera "The Voice Kids", już niedługo będzie można obejrzeć go na scenie Polsat SuperHit Festiwal.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 - co to za impreza?

Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbędzie w się w Operze Leśnej w Sopocie. W pierwszy oraz drugi dzień będzie można podziwiać występy wokalistów, z kolei trzeciego dnia na scenie będzie można obejrzeć polskie kabarety. Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal 2023 odbędzie się 26, 27 oraz 28 maja.

Polsat SuperHit Festiwal 2023: na scenie pojawi się Dawid Kwiatkowski

Jak zapowiedziano na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu na scenie Polsat SuperHit Festiwal pojawi się Dawid Kwiatkowski. Artysta z pewnością zaprezentuje swoim fanom swoje największe hity. Możliwe, że pojawią się też jakieś muzyczne nowości.

Reklama

Sprzedaż biletów na Polsat SuperHit Fesiwal 2023 właśnie ruszyła. Ceny zaczynają się już od 120 złotych.

Dawid Kwiatkowski - kariera

Dawid Kwiatkowski karierę muzyczną zaczynał w zespole "Two of Us". Artysta wydał siedem solowych albumów studyjnych. Dwie wydane przez niego płyty dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce.

Dawid jest laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV, a także czterech nagród Nickelodeon Kids’ Choice Award, Bursztynowego Słowika i Telekamery.

Zobacz też:

Dawid Kwiatkowski pragnie mieć dzieci. Wybrał już nawet imiona!

The Voice Kids: Dawid Kwiatkowski zaskoczył wyznaniem! "Popłakałem się i poszedłem do mamy"

Dawid Kwiatkowski na weselu fanki. Jej reakcja była bezcenna!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski | Polsat SuperHit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy