Reklama
Reklama

The Voice Kids: Dawid Kwiatkowski zaskoczył wyznaniem! "Popłakałem się i poszedłem do mamy"

Dawid Kwiatkowski w „The Voice Kids” opowiedział o zdarzeniu z dzieciństwa, które było dla niego dość przykre. Co zaszło w jego życiu, gdy był dzieckiem?

Program "The Voice Kids" cieszy się sporą popularnością wśród dzieci i młodzieży, ale także pokolenia ich rodziców. Obecnie widzowie mogą oglądać już 5. edycję show, w której jurorami są Tomson i Baron, Cleo oraz Dawid Kwiatkowski.

W trakcie nagrań jurorzy chętnie ze sobą rozmawiają, opowiadając sobie rozmaite historie. Tak było też ostatnio. Okazuje się, że w ich dzieciństwie także nie brakowało przykrych sytuacji, które wówczas wydawały im się końcem świata.

Dawid Kwiatkowski o przykrym wydarzeniu z dzieciństwa

Dawid Kwiatkowski wyznał przed kamerami, co jemu się przydarzyło. Otóż, gdy był dzieckiem, miał okazję śpiewać piosenkę przed publicznością zgromadzoną w galerii handlowej. Niestety, w trakcie wykonywania utworu nagle zapomniał słów, co skutecznie go zniechęciło do kontynuowania występu.

Reklama

Na szczęście w pobliżu była jego mama, która zdołała przekonać go, by wrócił na scenę.

Cleo z kolei pochwaliła się, że kiedy była w podstawówce, katechetka na lekcji religii dostrzegła jej talent wokalny, zapraszając ją do śpiewu w kościele.

Dawid Kwiatkowski - kariera

Występ w galerii handlowej w wieku dziecięcym był wprawdzie jego pierwszym zetknięciem ze sceną, ale dopiero kilka lat później rozwinął skrzydła w branży muzycznej. Zaczął od programu "Must Be The Music", jednak bez powodzenia.

Wszystko zmieniło się, gdy w 2013 wydał debiutancki singiel. Wówczas jego kariera potoczyła się bardzo szybko, a on sam stał się uwielbianym idolem nastolatek.

Zobaczcie również:

Znajomi Cichopek i Hakiela zszokowani. Nabrali wody w usta i nie chcą się wypowiadać!

Marcin Hakiel opublikował pierwsze zdjęcie po rozstaniu. Zmianę widać gołym okiem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się! Wcześniej już mieli kryzys

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski
Reklama
Reklama
Reklama