Reklama
Reklama

Znajomi Cichopek i Hakiela zszokowani. Nabrali wody w usta

Okazuje się, że nawet znajomi Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, którzy znają ich od lat, są zszokowani ich rozstaniem. Czyżby para wcześniej nie dzieliła się z nikim problemami małżeńskimi?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel dosłownie wytańczyli sobie swoją miłość. Para poznała się bowiem na treningach do "Tańca z gwiazdami" i od tego czasu stali się nierozłączni.

Od 2005 roku ich związek był nieustannie pod lupą mediów. Para często udzielała wywiadów, mają na koncie kilka "okładek". Prywatnie są rodzicami dwojga dzieci - 13-letniego Adama i 9-letniej Heleny.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się!

Niestety, w ich życiu nastał kryzys, którego nie byli w stanie pokonać. Choć próbowali ratować swoją miłość na zagranicznych wyjazdach, ostatecznie podjęli decyzję o rozwodzie, o czym poinformowali opinię publiczną za pośrednictwem Instagrama.

Reklama

Niedługo wcześniej zamieszczali jeszcze wspólne zdjęcia i wydawało się, że wciąż są zgraną i kochającą się parą. Co ciekawe, jak się okazuje, nawet ich znajomi są zaskoczeni, że jednak postanowili się rozstać.

Znajomi nic nie wiedzieli o rozstaniu Cichopek i Hakiela!

"Fakt" postanowił zapytać kilka osób z otoczenia Cichopek i Hakiela na temat rozwodu pary. Ci jednak nie mieli nic do powiedzenia, gdyż sami są w szoku i jeszcze nie ochłonęli!

Wygląda więc na to, że małżonkowie ukrywali przed wszystkimi swój kryzys. Ich decyzja zatem może być całkowicie świeża, zatem być może jest szansa, że jeszcze się zejdą. Przed laty Kasia Cichopek zapewniała, że nie ma rzeczy, której nie można naprawić.

Co ciekawe, na temat rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela zdecydowała się wypowiedzieć dotąd tylko Ilona Łepkowska, która zna parę od lat. Scenarzystkę zasmuciła informacja o ich rozstaniu.

Zobacz też:

Torbicka i jej mąż w końcu się doczekali!

Cichopek i Hakiel wrócą do siebie?

Relacje rosyjskich żołnierzy nie pozostawiają złudzeń


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy