Reklama
Reklama

Dawid Kwiatkowski pragnie mieć dzieci. Wybrał już nawet imiona!

Dawid Kwiatkowski (26 l.) choć jest jeszcze bardzo młody, to zaczyna już poważnie myśleć o ustatkowaniu się. Piosenkarz przyznał, że założenie rodziny to jego plan. Wybrał już nawet imiona dla swoich przyszłych dzieci!

Dawid Kwiatkowski: dzieci

The Voice to format, który połączył pokolenia. Program posiada trzy odsłony dla każdej z grup wiekowych. Również najmłodsi doczekali się własnego talent show - The Voice Kids. Program na przestrzeni lat wykreował wiele gwiazd, którym w późniejszym czasie udało się osiągnąć spektakularne sukcesy. Roksana Węgiel i Viki Gabor, które były uczestniczkami show zwyciężyły potem w Eurowizji Junior. 

W programie trenerzy biorą pod swoje skrzydła dzieci w wieku od 8 do 14 roku życia i pomagają im szkolić swoje umiejętności wokalne. Nic więc dziwnego, że w zatrudnionych w The Voice Kids gwiazdorach mogły obudzić się instynkty rodzicielskie.  

Reklama

Podczas nagrywania ostatniego odcinka show, jurorzy zostali zapytani o to, jakimi rodzicami by byli. Dawid Kwiatkowski bez wahania odparł, że na pewno doskonale odnalazłby się w tej roli.

Dawid Kwiatkowski pragnie mieć dzieci

Dawid Kwiatkowski zaskoczył wszystkich odważnym wyznaniem. Piosenkarz udowodnił, że myśli o rodzicielstwie bardzo poważnie bowiem wybrał już nawet imiona. Ma swoje typy zarówno dla syna, jak i dla córki.

The Voice Kids: plany rodzicielskie trenerów

O swoich planach rodzicielskich opowiedzieli także pozostali trenerzy. Baron przyznał, że chciałby w najbliższym czasie zostać ojcem. Nie wiadomo czy o jego planach wie Sandra Kubicka, ale na pewno bardzo ucieszy się z dojrzałości swojego partnera.

Z kolei, Tomson oświadczył, że na pewno spędzałby ze swoim synem lub córką sporo czasu.

A jak Cleo wyobraża sobie siebie w roli matki?

Zobacz też:

Jakub Kucner został księdzem. Już przed laty rozważał wstąpienie do zakonu

Roman Abramowicz wyprzedaje majątek. Chce ustrzec się dotkliwych sankcji

Zbigniew Zamachowski wciąż zakochany? Związek z Gabrielą Muskałą kwitnie?

ZE PAK gotowy do wsparcia Ukrainy w połączeniu energetycznym z Europą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski | The Voice Kids
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy