Reklama
Reklama

Dawid Kwiatkowski pokazał urocze zdjęcie, kiedy miał 11 lat! Tak się zmienił od czasu "Rozmów w Toku"

Dawid Kwiatkowski jest jednym z ciekawszych artystów młodego pokolenia. Kochają go zarówno młodsze, jak i starsze fanki, a także panowie. Wokalistka skończył niedawno 27 lat, a jako trener w "The Voice Kids" stał się idolem dzieci i młodzieży. Dawid jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie dodaje urocze zdjęcia. Na Instastory rozczulił swoich fanów

Dawid Kwiatkowski pokazał urocze zdjęcie. Tak się zmienił od czasu "Rozmów w Toku"

Dawid Kwiatkowski ukończył 27 lat w niedzielę, 1 stycznia 2023 roku. Mogliśmy obserwować rozwój Dawida na scenie, jako artystę. A co z jego prywatnym życiem? 

Wiadomo jedynie, że wychowywał się w rodzinie, w której rządził alkohol. Chcąc wyrwać się z rodzinnego Gorzowa Wielkopolskiego, przeprowadził się do Warszawy. Rodzina nie miała szans wspierać Dawida, ponieważ rodzice albo imprezowali, albo skupiali się na starszym synu, który odniósł sukces we Francji. Po latach, kiedy Dawid osiągnął sukces, wspierł matkę i pomógł jej wyjść z nałogu, wysyłając ją na odwyk.

Reklama

Dawid Kwiatkowski rozczulił fanów jednym zdjęciem z... "Rozmów w Toku"!

W wieku 11 lat zaczął blogować i tworzyć covery znanych piosenek. Jak wyznał kiedyś Dawid: "Najpierw blogowałem, założyłem swojego bloga jak miałem 11-12 lat. Potem dostałem propozycję nagrania coveru. Moi przyjaciele wrzucili to do sieci, bo ja byłem nieśmiały, nie chciałem tego zbytnio pokazywać. Potem odnalazły mnie osoby, które powinny i jestem tutaj.

Jako świeżo upieczony nastolatek wystąpił w jednym z odcinków popularnych ówcześnie "Rozmów w Toku" prowadzonych przez Ewę Drzyzgę. Czyż nie wygląda uroczo?

Nie można oprzeć się wrażeniu, że czas bardzo szybko mija! Dopiero był taki mały, a teraz występował podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu z Dodą, Marylą Rodowicz i Beatą Kozidrak na scenie!

Dawid Kwiatkowski miał na tym zdjęciu 11 lat. Jak bardzo się zmienił od czasu "Rozmów w Toku"?

Dawid Kwiatkowski robi nie tylko karierę muzyczną, ale też równolegle aktywnie działa na Instagramie. To właśnie na Instastory  dodaje zdjęcia, które mają przypominać mu o najlepszych chwilach z życia.

Piosenkarz przez wiele lat był nazywany "polskim Bieberem", ale takimi piosenkami jak "Biegnijmy", "Jak to?", "Na zawsze", czy "Jesteś" zapracował na swoje nazwisko. Ostatnimi hitami wokalisty było "Idziesz ze mną", "Proste", "Nieważne", "Bez Ciebie", "Co z nami będzie". Od razu widać, że Dawid dorósł nie tylko jako człowiek, ale i artysta! Dawida Kwiatkowskiego znajdziecie na Instagramie pod nazwą @kwiatkowsky

Zobacz też:

Maryla Rodowicz świętuje urodziny Dawida Kwiatkowskiego. Wspólny czas spędzili na zabawie w garderobie

Dawid Kwiatkowski pragnie mieć dzieci. Wybrał już nawet imiona!

The Voice Kids: Dawid Kwiatkowski zaskoczył wyznaniem! "Popłakałem się i poszedłem do mamy"

Dawid Kwiatkowski na weselu fanki. Jej reakcja była bezcenna!

Dawid Kwiatkowski zapozował do sesji... swojej fance. Zdjęcia wokalisty skomentowała nawet Sylwia Grzeszczak

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski | Rozmowy w toku
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy