Reklama
Reklama

Danuta Wałęsa na spotkanie z Elżbietą II ubrała coś nietypowego. Też to widzicie?

Danuta Wałęsa (74 l.) w latach prezydentury swojego męża Lecha Wałęsy miała okazję spotkać światowe osobistości. W tym zmarłą we wrześniu 2022 roku królową Elżbietę II. Jak ubrała się ówczesna Pierwsza Dama na spotkanie z królową? Lech Wałęsa (80 l.) postanowił przypomnieć tamten moment.

Danuta Wałęsa na spotkanie z Elżbietą II ubrała coś nietypowego. Też to widzicie?

Lech Wałęsa dodał nostalgiczne zdjęcie z czasów spotkania z królową Elżbietą II. Obok męża na zdjęciu dumnie prezentuje się też żona ówczesnego prezydenta Polski, Danuta Wałęsa. Nie obyło się też bez wyróżnienia Lecha Wałęsy, który otrzymał order z rąk królowej. Jak wtedy odwdzięczył się LLech Wałęsa? Stwierdził, że trzeba w pałacu wymienić instalację elektryczną, bo może dość do pożaru. Jak później się okazało - miał rację!

Reklama

Jak ówczesny pobyt wspomina Lech Wałęsa? Widocznie bardzo dobrze, bo właśnie dodał na Instagramie @presidentwalesa zdjęcie z 1991 roku, czyli sprzed 32 lat! 

Danuta Wałęsa i Lech Wałęsa u Elżbiety II. W jej kreacji uwagę zwraca jeden element

Danuta Wałęsa na spotkanie z królową Elżbietą II ubrała długą, plisowaną spódnicę w kolorze srebrno-czarnym. Bystre oczy z pewnością zobaczą na niej ogromny kwiat. Do tego Pierwsza Dama dopasowała bluzkę w podobnym kolorze. 

Bluzka ma bardzo mały dekolt i widać na niej falbanki. Co więcej, bluzka ma przezroczyste rękawy zakończone mankietami. Na nogach prezydentowej widać czarne rajstopy i czarne buty na niskim obcasie. 

Według protokołu każda kobieta musi mieć na sobie rękawiczki na audiencji u królowej. Co zatem zrobiła Danuta Wałęsa? Miała na sobie ledwo widoczne cienkie rękawiczki niczym z... rajstop. Co więcej, widać, że pod rękawiczkami Danuta Wałęsa miała założone bransoletki i pierścionki. Choć wyglądało to trochę dziwnie, to cała stylizacja wyglądała świetnie!

Lech Wałęsa i Danuta Wałęsa u królowej Elżbiety II. Internauci komentują kompletnie nie na temat

Co dziwne, komentarze internautów pod postem na Instagramie Lecha Wałęsy nie skupiały się na wyglądzie jego małżonki, lecz na samym polityku. Niektóre wpisy są milsze, inne troszkę mniej: "Robotnik, ale z klasą i powagą. Lechu tak trzymaj!", "Panie Prezydencie, no trochę się Pan zmienił", "Wszyscy na świecie mają dla niego szacunek, zasłużył na niego po stokroć".

Zobacz też:

"Bankrut" Lech Wałęsa ma dość zachłanności rodziny. Niebywałe, jak nazwał żonę Danutę!

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję z samego rana: "Przyszli po mnie"

Lech Wałęsa przez problemy zdrowotne musiał przejść na dietę. Teraz pochwalił się efektami

Sławomir Wałęsa uciekł z odwyku. Rodzeństwo chciało, by się leczył

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Wałęsa | Lech Wałęsa | Królowa Elżbieta II
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy