Reklama
Reklama

Danuta Holecka zniknie z "Wiadomości" TVP na dobre? "Nie planuję niczego"

Danuta Holecka należała do armii niezastąpionych (i ulubionych) pracowników Jacka Kurskiego. Niestety, odkąd fotel prezesa TVP objął Mateusz Matyszkowicz nadeszły się zmiany. Czy obejmą one szefową wydania głównego "Wiadomości" w Telewizji Polskiej?

"Wiadomości" TVP bez Danuty Holeckiej

Danuta Holecka może mieć powody do zmartwień. Choć jest jedną z najdłużej pracującą osobą w zespole TVP, to nawet ona nie jest bezpieczna, gdy mowa o czystkach w ekipie Jacka Kurskiego. Od kilku dni Danuta Holecka nie pojawiała się w "Wiadomościach". Czy to początek zmian w Telewizji Polskiej?

"Wiadomości" TVP bez Danuty Holeckiej? "Nie planuję niczego"

"Pierwsza dama TVP" i Michał Adamczyk nie byli ostatnio obecni w programach emitowanych w budynku TVP. Według kolegów z ulicy Woronicza nowy prezes Mateusz Matyszkiewicz przed wyborami zaplanował ograniczyć występy budzących emocje prezenterów. Co więcej, główne wydanie "Wiadomości" prowadzi nowa prezenterka. To Marta Kielczyk, która przeżyła w TVP piekło.

Reklama

Część widzów krytycznych wobec Telewizji Polskiej miało nadzieję, że ta zmiana zostanie utrzymana na stałe. Jak się jednak okazuje, hejterzy głównej twarzy propagandowej telewizji znów ujrzą ją w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP i to... niebawem!

"Miałam kilka wolnych dni, a dokładnie cztery. Dzisiaj będę prowadzić "Minęła 20". Nie planuję dłuższej nieobecności. Jestem zdrowa, nic mi się nie stało, nie jestem w żałobie na szczęście, psychicznie też się dobrze czuję i nie planuję niczego" - odpowiedziała  Danuta Holecka dla "Plejady".

Danuta Holecka: cała jej kariera krąży wokół TVP

Danuta Holecka pracuje w TVP od ponad 30 lat, lecz to dopiero Jacek Kurski docenił jej oddanie. Najpierw została główną prezenterką "Wiadomości", a następnie ich szefową. 

Jan Ordyński, były dziennikarz TVP, stwierdził dla "Wirtualnych Mediów", że Danuta Holecka nie ma kwalifikacji do bycia szefową "Wiadomości": "Jest poprawna, nic więcej (...) ja nic nie słyszałem o jej wybitnych materiałach" - mówi Ordyński dla Wirtualnych Mediów. Zgadzacie się z podobnie krytycznymi ocenami?

Zobacz też:

Danuta Holecka z TVP zrobiona na "damę dworu". Całą powagę sytuacji zniszczyła jej stylizacja 

Neo-nówka znalazła inspirację. Teraz pociśnie po Holeckiej i "Wiadomościach"?

Żarty z TVP na uroczystej gali Polsatu. Kabareciarze nie mogli się powstrzymać!

Tyle zarabiają gwiazdy TVP. Holecka, Ogórek, Jakimowicz nie mogą narzekać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Holecka | Wiadomości TVP | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy