Reklama
Reklama

Damiano David z Maneskin ma brata! Jest równie przystojny

Okazuje się, że 22-letni wokalista zespołu Maneskin ma starszego brata. Informację podały już włoskie media. Zobaczcie, jak wygląda Jacopo.

Damiano David dzięki wygranej w konkursie Eurowizji może cieszyć się sławą i popularnością, o jakiej wielu muzyków marzy. Zdobył ogromną rzeszę fanów w całej Europie, którzy podziwiają jego niezwykłą urodę. A jak wiemy, jest co podziwiać, w końcu Damiano wygląda... znakomicie. Jest numerem jeden w większości gazet, szczególnie w jego rodzinnych Włoszech. To właśnie tam podano, że Damiano ma starszego  brata.

Brat Damiano Davida

Damiano David stara się chronić prywatność, zatem niemałym zaskoczeniem był fakt, że ma brata. Informacja o  Jacopo pojawiła się we włoskim mediach. Jest trzy lata straszy od Damiano i uwielbia piłkę nożną. W mediach społecznościowych zamieszcza przeważnie zdjęcie z ukochaną dziewczyną Alice.

Reklama

Jednak jest jedno, na którym towarzyszy mu Damiano. Razem pozują u boku piłkarza Francesco Totti. Można też zauważyć, że Jacopo jest sporo wyższy od młodszego barat

Maneskin przed Polsat SuperHit Festiwal: Rock and roll to autentyczność

Nie da się także nie zauważyć niezwykle podobnych rys, jakie mają bracia. Podobieństwo jest ogromne!

Maneskin imprezuje w Sopocie! (ZDJĘCIA)

Historia Opery Leśnej w Sopocie

Damiano z Maneskin pocałował chłopaka na scenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maneskin | Brat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy