Reklama
Reklama

"Dagmara szuka męża". Kaźmierska obruszyła się na randce na ten widok

Dagmara Kaźmierska rozpoczęła swoje randkowe show w Polsacie "Dagmara szuka męża". W całej serii Dagmara ze swoimi kompanami przemierzy aż 10 tysięcy kilometrów, aby znaleźć idealnego partnera. Czy jej się to uda? Jak na razie pierwsza randka wypadła... blado.

"Dagmara szuka męża". Kaźmierska zdradziła swój typ faceta

W programie "Dagmara szuka męża" tytułowa bohaterka Dagmara Kaźmierska przemierza Polskę, próbując znaleźć mężczyznę, który sprosta jej wymaganiom. Pomocnikami w wyborze idealnego kandydata będzie jej syn Conan, a także przyjaciel Jacek Wójcik. Panowie znani są z takiego show jak "Królowe życia".

Reklama

"Dagmara szuka męża". Kaźmierska obruszyła się na widok... ogolonej męskiej nogi

W pierwszym odcinku Dagmara z Kotliny Kłodzkiej przyjeżdża do Płocka. Znana i lubiana "Królowa życia" wybierze się na randkę - z pozoru idealną.

"Przystojny, wysportowany, opalony i - co najważniejsze - umie gotować. Jednak Jacek i Conan nabierają dziwnych podejrzeń, gdyż ta randka idzie chyba trochę zbyt gładko, niczym ogolone i umięśnione łydki pierwszego kandydata" - czytamy na stronie Super Polsatu.

I to właśnie noga stanie się powodem obruszenia Dagmary. Najwyraźniej ogolona męska noga to nie jest to, czego się spodziewała po przystojniaku z randki.

"Super, elegancki wygląd, ale... ogolona noga. Ja nie spotykam mężczyzn z ogolonymi nogami. Ogolona noga... Co ja będę mówić?"  - grzmiała Dagmara.

"Dagmara szuka męża". Gdzie, kiedy i o której można oglądać show Kaźmierskiej?

Reality-show "Dagmara szuka męża" jest autorskim programem. Choć w pierwszej chwili może kojarzyć się z ubiegłoroczną produkcją "Doda. 12 kroków do miłości", w której Doda poszukiwała partnera. Program z Kaźmierską to nie tylko randkowe reality-show, które bawi, śmieszy i zaskakuje. To także program o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu szczęścia, który potrafi wzruszyć i sprowokować do myślenia.

Premiera reality-show "Dagmara szuka męża"  odbędzie się 11 grudnia w Super Polsat o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o tej samej godzinie, czyli 22.00.

Zobacz też:

Kaźmierska z "Królowych życia" żyje w luksusach. Jak dorobiła się majątku?

Kaźmierska straciła pracę w "Królowych życia", a teraz takie wieści. Przebije Dodę?

Dagmara Kaźmierska w zaskakującej roli. "Królowa życia" potwierdza, że to nie plotki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | "Dagmara szuka męża"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy