Reklama
Reklama

Dagmara Kaźmierska skomentowała związek syna. Nagle wygadała się na temat wnuków

Dagmara Kaźmierska (48 l.) chciałaby już zostać babcią? Jak sama przyznaje, chętnie sprawdziłaby się w nowej roli, szczególnie, że jej syn, 22-letni Conan Kaźmierski od dłuższego czasu pozostaje w związku ze swoją wybranką, Ewą. Relacja jest poważna, co daje "Królowej życia" niemałą nadzieję... Oto szczegóły.

Dagmara Kaźmierska chętnie spełniłaby się w nowej roli?

Dagmara Kaźmierska w programie "Królowe życia" szybko stała się ulubienicą widzów. Gwiazda wykorzystała otrzymaną szansę i rozpoczęła prowadzenie popularnego profilu w mediach społecznościowych. Dziś śledzą ją tysiące osób, ciekawe codziennych perypetii zabawnej i pewnej siebie 48-latki.

W najnowszym wywiadzie Dagmara przyznała, że choć lubi swoje małe i większe szaleństwa, to chętnie spełniłaby się w nowej roli, jaką jest bycie babcią.

Reklama

Dagmara Kaźmierska o relacji Conana i Ewy

"Oni bardzo się kochają. Bardzo. Mój syn na pewno Ewy nie zostawi. Chyba że ona jego. Chociaż różnie to bywa. [...] Jak na razie jest dobrze" - opowiadała w rozmowie z "Party" o związku syna.

Co więcej, Dagmara Kaźmierska bardzo lubi dziewczynę Conana: "Chociaż ja mówię: Conanek, to będzie ta Ewka moją synową, czy nie będzie? Powiedział: Mamo, no chyba będzie, jak mnie nie zostawi, to będzie. Ja mówię: każdego brylanta matka ściąga, daje ci na zaręczyny. Oczywiście, że czekam" - opowiadała Dagmara.

Kaźmierska chce zostać babcią

W tej samej rozmowie Dagmara podkreśliła, że bycie babcią bardzo ją uszczęśliwi: "Ja to już bym chciała, żeby wnuki mieli. [...] Ale oni to trochę mądrzej podchodzą niż stara. Fajnie by było. Ja to bym chciała, żeby ślub od razu był..." - uzewnętrzniła się Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska i Jacek. To mówi o ich relacji

Prywatne życie Dagmary jest pełne różnego typu przygód. Gwiazda nie ukrywa, że mimo to nie łączy ją nic więcej z Jackiem, który jest stałym towarzyszem w jej social mediach.

"Jak ja bym mogła? Przecież to jest moja psiapsi! Jak on by się położył obok mnie w łóżku, a ja obok niego, to byśmy się śmiali do rana" - odpowiedziała z rozbrajającą szczerością w rozmowie z Pomponikiem.

Czego zabrakło między Dagmarą a Jackiem? Co miało wpływ na to, że nigdy nie zdecydowali się postawić kolejnego kroku w ich relacji?

"Relacja od początku pomiędzy nim a mną była kumpelska. Jeżeli przyjaźń między kobietą a mężczyzną trwa tyle lat, to nie będzie w tym namiętności, ona się już nie pojawi" - przyznała bohaterka najnowszego odcinka "Strip Talk", zamykając temat.

Kaźmierska i Conan są przyjaciółmi. "Ogromna miłość"

Relacja "kumpelska" łączy ją również z synem. O relacji z Conanem powiedziała nam zaledwie kilka słów, lecz wyjątkowo pięknych:

"U nas jest na pewno bardzo ogromna miłość, ale też zaufanie, on wie, że może mi się wyżalić i wszystko powiedzieć" - podkreśliła z całą mocą gwiazda.

Czytaj też:

Ewelina Ruckgaber znała Gabriela Seweryna. To jej wyznał prawdę o Rafale

Nagłe wieści od bliskich zmarłego Gabriela Seweryna. Była najważniejszą kobietą w jego życiu, nie będzie jej na pogrzebie

Sylwia Peretti opublikowała wzruszające nagranie z synem. "Dbajcie o to, co kochacie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Conan Kaźmierski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy