Reklama
Reklama

Czystka prowadzących "Dzień Dobry TVN" to był dopiero początek. Idą kolejne zmiany

Zwolnienie wielu znanych prowadzących z „Dzień Dobry TVN” wywołało prawdziwe poruszenie w mediach. Od ponad tygodnia trwają spekulacje o tym, kto może ich zastąpić, a odpowiedź na to pytanie wciąż nie jest oczywista. TVN nie zwalnia jednak tempa i już podjęło decyzję w sprawie kolejnych zmian. Stacja zamierza przenieść studio do Krakowa?

"Dzień Dobry TVN" zyska nowe studio. Sensacyjne doniesienia

Niedawno telewizja TVN poinformowała o tym, że rezygnuje ze współpracy z pięcioma prowadzącymi "Dzień Dobry TVN". Już to wywołało spore poruszenie, ale to był tylko początek przebudowy. Jak się okazuje, oprócz zmian personalnych, miała też w planach dalszą modernizację. Dużo mówi się o planach na upodobnienie śniadaniówki TVN-u do konkurencji z "Pytania na śniadanie", a metamorfozę przejdzie też otoczenie dziennikarzy.

Reklama

Podjęto bowiem decyzję o wyremontowaniu studia, które przez lata służyło pracownikom "Dzień Dobry TVN". "Zmiany obejmą nie tylko wymianę mebli i dodatków, ale całkowitą zmianę układu studia. Ma stać się bardziej przytulne" - usłyszeli od stacji dziennikarze Wirtualnych Mediów.

Obecnie pomiędzy główną przestrzenią z kanapami można tam znaleźć kącik do kameralnych rozmów oraz miejsce z dużym ekranem, na którym pokazywane są m. in. wiadomości show-biznesowe. W studiu "DDTVN" znalazło się także miejsce na kącik kuchenny i scenę, na której występują artyści zaproszeni do programu. Co zmieni się w tym układzie? Na razie nie podano wszystkich szczegółów, ale wiemy, kiedy możemy spodziewać się pierwszych efektów nadchodzącej metamorfozy.

"Dzień Dobry TVN" w terenie. To wakacyjne plany producentów

Nowe studio programu ma być gotowe po 20 sierpnia. Prace remontowe uniemożliwią jednak nadawanie odcinków wakacyjnych z Warszawy. W związku z tym podjęto decyzję o tym, by w lipcu i sierpniu program nadawać ze studia mobilnego, które będzie zlokalizowane w różnych miejscach Polskim. Niektóre wejścia będą nagrywane w Krakowie.

Według najnowszych informacji, od września "Dzień dobry TVN" prowadzić będą na zmianę Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, a nową parę stworzą Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Nie wiadomo jeszcze, czy stacja planuje wprowadzić na plan kolejny duet, ale jest to możliwe.

Zwolnienia w "Dzień Dobry TVN". Nawet Rozenek została bez pracy

Jesienią nie pojawią się w śniadaniówce Małgorzata Rozenek-MajdanAnna KalczyńskaAgnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme: "Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu stacji.

Agnieszka Woźniak-Starak i "Perfekcyjna" nie muszą się o nic martwić, bo stacja przygotowała dla nich angaże w nowych projektach.

Zobacz też:

Chajzer niespodziewanie zniknął z "Dzień Dobry TVN", a teraz takie wieści. Krążące plotki to jednak prawda

Woźniak-Starak po niebezpiecznej sytuacji rozważa powrót na Mazury. Niepokojące wyznanie dziennikarki

Dorota Wellman wywołała poruszenie w "Dzień Dobry TVN". Nagle zaczęła mówić o... zdradzie Prokopa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN" | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy