Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo chwali się zdjęciem dzieci prosto z wanny! Będzie afera?

W ostatnim czasie dla Cristiano Ronaldo (35 l.) ważniejsza od piłki jest rodzina. To właśnie bliskim poświęca każdą wolną chwilę. Jego oczkiem w głowie są oczywiście dzieci. Piłkarz na swoim Instagramie pochwalił się zabawnym zdjęciem prosto z wanny, na którym pozuje z pociechami.

Cristiano Ronaldo jest uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy świata. Dzięki fenomenalnej formie sportowej i ogromnej ilości strzelonych bramek stał się żywą legendą. Piłkarz należy również do grona najbogatszych osób świata. Ma więc wszystko. 

Powodzenie w życiu zawodowym idzie w parze z sukcesami prywatnymi. Cristiano od kilku lat związany jest z hiszpańską modelką Georginą Rodriguez, z którą ma córeczkę Alanę Martinę. 

Para wychowuje również pozostałe dzieci gwiazdora. Przypomnijmy, że Cristiano ma również syna Cristiano Juniora (9 l.), a także trzyletnie bliźniaki Matteo i Evę. Cała trójka przyszła na świat za pomocą surogatki. Piłkarz nigdy nie robił z tego tajemnicy.

Reklama

Teraz na swoim Instagramowym profilu podzielił się rodzinną fotką, która rozczuliła fanów na całym świecie. Zdjęcie przedstawia piłkarza siedzącego w wannie z całą gromadką dzieci. 

"Szczęśliwa rodzina", "Ten widok rozgrzewa serca" - komentowali fani. 

Niestety, pojawiły się również głosy internautów, którzy twierdzą, że publikowanie takiego zdjęcia nie jest najlepszym pomysłem w dobie, co rusz wybuchających afer. Oczywiście nie ma nic złego w zachowaniu piłkarza, ale fani obawiają się, że fotka może nabrać nieco innego wydźwięku i niekorzystnie wpłynąć na jego wizerunek. 

Co sądzicie o tym zdjęciu?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje