Reklama
Reklama

Courtney Love broni Deppa, uratował jej życie! "Ocalił mnie, gdy przedawkowałam narkotyki"

Courtney Love (57 l.) stanęła w obronie Johnny'ego Deppa w procesie sądowym o zniesławienie aktora. Okazuje się, że gwiazdor "Piratów z Karaibów" niegdyś uratował jej życie, kiedy przedawkowała narkotyki. W trakcie składania zeznań podzieliła się osobistą historią, stając tym samym po stronie Deppa. Wspomniała też o jego wzruszającym geście w stosunku do córki, Frances.

Sądowa batalia Johnny'ego Deppa i Amber Heard zdaje się nie mieć końca. Walka o ogromny majątek i dobre imię wciąż trwa. Była żona Deppa przedstawia siebie jako ofiarę przemocy, a aktor żąda od niej 50 milionów dolarów za zniesławienie. Jak podaje portal TMZ, Johnny i Amber nie sporządzili intercyzy przed ślubem.

Obie strony nie mają w stosunku do siebie żadnych skrupułów, piorąc publicznie najgorsze małżeńskie brudy. Ich rozwód został już okrzyknięty "procesem dekady". Co więcej, psycholożka kliniczna i sądowa, specjalizująca się w terapii par, zapoznała się z aktami sprawy i stwierdziła, że aktorka cierpi na dwa zaburzenia psychiczne

Reklama

Fani Johnny'ego Deppa mimo wszystko stoją za nim murem i nie ulegają manipulacjom ze strony prawników. W obronie Deppa staje też coraz więcej gwiazd ze świata show-biznesu m.in. Winona Ryder, Jennifer Grey, Javier Bardem, Kate Moss czy Courtney Love, którzy zjawili się w roli świadków.

Johnny Depp uratował życie Courtney Love

Courtney Love w trakcie składania zeznać podzieliła się bardzo osobistą historią. Okazało się, że była żona Kurta Cobaina przedawkowała narkotyki w jednym z klubów w 1995 roku. Johnny Depp wykonał wówczas resuscytację krążeniowo-oddechową

Zrobił też coś wyjątkowego dla jej córki, Frances. 

Courtney podsumowała, że zawsze mogła liczyć na jego pomoc i bardzo to docenia. Córka przyznała, że Johnny też uratował jej wtedy życie!

Zeznania z pewnością okażą się pomocne, gdyż od wyniku procesu zależy dalsza kariera Johnny'ego Deppa. Fani nadal chcą go oglądać w "Piratach z Karaibów", masowo wykupują też ze sklepów perfumy Diora sygnowane jego nazwiskiem, aby okazać swoje wsparcie i wdzięczność, że firma nie zrezygnowała ze współpracy z aktorem.

Zobacz też:

Proces Depp vs. Heard. Kate Moss będzie zeznawać w sprawie byłego partnera

Cezary Pazura z 33-letnią córką wzięli udział w "Milionerach". Aktor sam wychował Anastazję

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. "Obudziłam się we krwi, mogło mnie tu nie być"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Courtney Love | Johnny Depp
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy