Reklama
Reklama

Córka Małgorzaty Potockiej wraca z USA. Ma ważne wieści, to stanie się już niebawem!

Weronika Ciechowska, córka Małgorzaty Potockiej i Grzegorza Ciechowskiego, wyznała, że planuje chrzciny swoich synów. Chociaż na stałe mieszka w Nowym Jorku, to chciałaby, żeby uroczystość odbyła się w Polsce. Wybrała już nawet miejsce!

Weronika Ciechowska wyjechała do USA i już nie wróciła do Polski

Weronika Ciechowska, córka Małgorzaty Potockiej i Grzegorza Ciechowskiego, od lat mieszka w Nowym Jorku. Razem z mężem i synkami, nie zamierza już wracać do Polski. Wyjątkiem będą chrzciny Grzesia i Mateo. 

35-latka związana jest z Victorem Polanco, z którym doczekała się dwójki dzieci. Dwa lata temu urodziła Grzegorza, który imię, jak można się domyślać, otrzymał po swoim dziadku. W listopadzie tego roku na świat przyszedł Mateo. 

Reklama

Weronika wyjechała do Stanów Zjednoczonych w wieku 20 lat. Tam skończyła studia z ekonomii i ochrony środowiska. "Wyjechałam na chwilę, poznałam chłopaka, zakochałam się. Postanowiłam ukończyć studia z ochrony środowiska w Nowym Jorku. Mama była zachwycona tym pomysłem i wspierała go, sama kocha Nowy Jork. Po studiach udało mi się zdobyć wizę pracowniczą, zaczęłam pracować" - mówiła w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

Małgorzata Potocka tęskni za córką i wnukami

Mama Weroniki, Małgorzata Potocka wspominała wielokrotnie, że tęskni za córką i wnukami. Korzystają z innych form kontaktu, lecz one nie do końca wystarczają aktorce: "Bardzo tęsknię za Weroniką. Ona od lat mieszka w Nowym Jorku, a ja jako matka wolałabym, gdyby była blisko. Na szczęście wciąż jesteśmy w kontakcie, dzięki możliwości komunikowania się przez internet. Ale oczywiście nic nie zastąpi bliskości".

Ostatnio Potocka podzieliła się radosną nowiną! Możliwe, że już niebawem córka razem z rodziną przyleci do Polski. Według magazynu "Życie na gorąco", mają zostać na dłużej. "Mam nadzieję, że uda się przylecieć z mężem i synkami i dłużej pobyć z moją mamą i siostrą. Brakuje mi tych zwykłych babskich spotkań na żywo".

Weronika Ciechowska ochrzci synów w Polsce

Co więcej, pobyt w ojczyźnie ma być spowodowany rodzinną uroczystością. Weronika marzy, by to właśnie w Polsce odbyły się chrzciny jej synów. Ma już nawet pomysł, gdzie mogłaby się taka ceremonia odbyć - w warszawskim kościele Wizytek przy Krakowskim Przedmieściu. To tam kilka lat temu Weronika powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu!

"Jest to decyzja mojego męża. Nasz ślub był wspaniały. Mamy cudowne wspomnienia z tamtego dnia i miejsca. Gdy Victor zaproponował mi to, natychmiast podjęłam temat" - mówiła w rozmowie z "Życiem na gorąco". 

Chociaż Weronika nie podzieliła się jeszcze wiadomością, kogo wybierze na rodziców chrzestnych swoich synków, to można się domyślać, że matką chrzestną zostanie jej starsza siostra, 44-letnia Matylda. Dziewczyny mają ze sobą bardzo dobre i bliskie relacje. 

Matylda była bardzo pomocna w trakcie ciąży siostry i gdy Weronika zaczęła rodzić, zaopiekowała się jej synkiem, Grzesiem. "Mój mąż mógł spokojnie towarzyszyć mi na porodówce, bo wiedzieliśmy, że Grześ ma najlepszą opiekę" - wspomina.

***

Zobacz także:

Tak córka Ciechowskiego układa sobie życie za oceanem! "Żyję z dala od show biznesu i dobrze mi z tym" 

Małgorzata Potocka: Przykre kulisy pogrzebu babci Ciechowskiej. Grzesiek przewraca się w grobie?

Córka Ciechowskiego została mamą! Pokazała zdjęcie słodkiego maluszka i zdradziła płeć!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy