Reklama
Reklama

Córka Ciechowskiego została mamą! Pokazała zdjęcie słodkiego maluszka i zdradziła płeć!

Weronika Ciechowska (35 l.) układa sobie sobie życie za wielką wodą, z dala od show-biznesu. Razem z mężem wybudowała dom w Nowym Jorku i doczekała się już drugiego synka. Na Instagramie pokazała urocze zdjęcie maluszka. Gratulujemy!

Weronika Ciechowska miała zaledwie 14 lat, kiedy zmarł jej ojciec. Grzegorz Ciechowski był liderem legendarnego zespołu Republika. Wylansowali wspólnie takie przeboje, jak "Biała flaga", "Odchodząc", "Mamona" czy "Telefony", na zawsze zachowując się w historii polskiego rocka. 

Mężczyzna zmarł 22 grudnia 2001 roku w wieku 44 lat na skutek powikłań po operacji tętniaka serca. 

Reklama

Na łożu śmierci muzyk postanowił spisać testament, ofiarując cały swój dobytek Annie Skrobiszewskiej, z którą miał romans, kiedy był jeszcze w związku z aktorką, Małgorzatą Potocką. Później założyli rodzinę i byli razem do końca jego dni. 

Potocka twierdzi jednak, że to wina Anny, która podsunęła gwiazdorowi dokument do podpisania, gdy ten był odurzony środkami przeciwbólowymi i nasennymi. 

Anna miała 19 lat, kiedy zaczął się ich romans, była jego wielką fanką i pracowała u nich w domu jako opiekunka do dzieci. Z kolei ze związku z Małgorzatą wokalista i kompozytor doczekał się córki, Weroniki

Weronika Ciechowska drugi raz została mamą

Dzisiaj Weronika Ciechowska sama założyła rodzinę i ułożyła sobie życie za wielką wodą. Żyje z dala od świata show-biznesu i dobrze jej z tym. 

Mieszka w Nowym Jorku, gdzie wybudowała dom razem z mężem, który pochodzi z Dominikany. Weronika ukończyła tam studia z zakresu ekonomii oraz ochrony środowiska. Do wszystkiego doszła własną pracą. 

Para doczekała się już nawet dwójki dzieci! Pierwszego synka, który przyszedł na świat w zeszłym roku, córka Ciechowskiego nazwała na cześć zmarłego dziadka. 

Teraz podzieliła się na Instagramie kolejną szczęśliwą nowiną, mianowicie... mały Grzesio będzie miał braciszka!

Po cichu marzy też, by któryś z jej synów odziedziczył talent muzyczny po słynnym dziadku...

Zobacz też:

Weronika Ciechowska szczerze o macierzyństwie. Synek odziedziczył imię po słynnym dziadku

Tak córka Ciechowskiego układa sobie życie za oceanem! "Żyję z dala od show biznesu i dobrze mi z tym"

Grzegorz Ciechowski: mija 20 lat od śmierci artysty. Walka o spadek trwała latami

Anna Skrobiszewska przerywa milczenie po latach! Oto prawda o niej i Grzegorzu Ciechowskim

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Ciechowska | Grzegorz Ciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy