Reklama
Reklama

"Córka Kaczyńskiej zniknęła". Niepokojące doniesienia gazety

Ewa Dubieniecka ponoć zapadła się pod ziemię. Sąsiedzi rzekomo nie widują jej od tygodni, nie publikuje zdjęć w mediach społecznościowych. Czy są powody do niepokoju? Poprosiliśmy Martę Kaczyńską o komentarz, czekamy na odpowiedź.

Marta Kaczyńska jest mamą trójki dzieci: urodzonego w 2018 roku Stanisława Lecha, którego ojcem jest jej obecny mąż Piotr, a także dwóch dziewczynek - Ewy (ur. 2003) i Martynki (ur. 2007). Ich ojcem jest adwokat Marcin Dubieniecki.

Młodsza z dziewczynek trenuje jeździectwo i odnosi na tym polu spore sukcesy. Niedawno została laureatką konkursu jeździeckiego Cavaliada Kraków, zwyciężając na koniu Kamelot w konkursie skokowym Małej Rundy z przeszkodami o wysokości 120 cm, pokonując aż 60 par.

O tym, że jej pasją są konie, znana mama wielokrotnie informowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reklama

Starsza córka Ewa swego czasu uczęszczała do trójmiejskiego zespołu tanecznego, który ma na koncie piąte miejsce w kategorii Ekipa Dancehall na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Łebie. W tym roku kończy 18 lat i - podobnie jak jej mama w tym wieku - jest buntowniczką. Bardzo przeżyła katastrofę smoleńską.

Ewa Dubieniecka chodziła do amerykańskiej szkoły, rozwijała pasje, pobierając lekcje rysunku i jazdy konnej. Gdy jej mama rozstała się z Marcinem Dubienieckim, mocno to przeżyła. Aresztowanie ojca było kolejnym ciosem.

Do tego musiała odnaleźć się w nowej sytuacji - jej tata założył rodzinę i ponownie został ojcem. Mama Marta powitała z trzecim mężem syna Stasia.

Gdzie zniknęła córka Kaczyńskiej?

Magazyn "Dobry Tydzień" donosi, że w ostatnim czasie nastolatka "zniknęła".

Wcześniej dzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami brata, dziś jej konto zamarło.

Sąsiedzi są zaniepokojeni, nie widują jej pod domem w Sopocie - podczas świąt wielkanocnych Marta do kościoła zabrała jedynie małego Stasia.

Dziennikarze gazety ustalili, że być może dziewczyna wyjechała z Polski do Londynu, który odwiedziła z ojcem w wakacje.

Ojciec nastolatki nie chce komentować sprawy. O wypowiedź poprosiliśmy Martę Kaczyńską, czekamy na odpowiedź.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy