Reklama
Reklama

Córka Agaty Mróz jest gwiazdą TikToka! Wybierze karierę siatkarki czy influencerki?

Córka Agaty Mróz, Liliana Olszewska, robi zawrotną karierę na TikToku. 14-latka ma coraz więcej obserwujących i poważne zadatki na influencerkę. Jednak to nie jedyna pasja, której się oddaje. Tak jak mama, od lat trenuje siatkówkę. Jaką karierę wybierze?

Liliana Olszewska, córka Agaty Mróz, jest gwiazdą TikToka!

4 czerwca 2022 roku będzie już 14 lat od śmierci wybitnej, polskiej siatkarki i dwukrotnej złotej medalistki - Agaty Mróz. Sportsmenka chorowała na mielodysplazję szpiku kostnego i zmarła w wyniku komplikacji po przeszczepie, gdy dostała sepsy. 26-latka osierociła wówczas zaledwie dwumiesięczną Lilianę, która przyszła na świat jako 7-miesięczny wcześniak.

Liliana Olszewska, córka legendarnej siatkarki, w kwietniu skończy 14 lat. W zeszłym roku dziewczynka pojawiła się z ojcem Jackiem Olszewskim w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała m.in. o swojej pasji do siatkówki i podobieństwie do mamy.

Reklama

Jak informuje tygodnik "Życie na Gorąco" ojciec małej Liliany pierwotnie nie chciał, aby córka poszła w ślady swojej matki. Bał się, że będą ją do niej cały czas porównywać. Najpierw zapisał ją na lekcje tenisa i na taniec. Obie dyscypliny spodobały się dziewczynce, jednak dopiero zajęcia z siatkówki w klubie KS Saska sprawiły, że poczuła się jak w domu.

Liliana Olszewska w siatkówkę gra już od czterech lat. Ma talent i predyspozycje, mierzy już ponad 180 centymetrów wzrostu. Jednak to nie jest jej jedyna pasja. Dziewczyna staje się prawdziwą gwiazdą TikToka! Na koncie ma już 12 tysięcy obserwujących. W swoich filmach robi lip sinc'ki do kultowych muzycznych hitów, tańczy i czasem dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Jak wskazuje "Życie na Gorąco", dziewczyna jest też zainteresowana światem mody. Nie wyklucza spróbowania się w roli modelki - z swoim wzrostem i urodą zdecydowanie ma na to szansę.

Tygodnik podaje, że dziewczyna jeszcze nie wie, na jaką karierę zdecyduje się w życiu. Jej ojciec, Jacek Olszewski, najbardziej cieszyłby się, gdyby tak jak jej mama, wybrała karierę sportową. 14-letnia Liliana Olszewska ma jednak jeszcze dużo czasu na takie decyzje. 

Zobacz też:

Miarka się przebrała. Szwagier Królikowskiego mówi krótko: "Karma wróci frajerze!"

Agata Młynarska przyjęła Ukrainki do domu i... zrobiła się afera! Zdjęcie na Instagramie oburzyło ludzi!

Kim Kardashian kusi w beżowym body. Uwagę zwraca jednak naszyjnik

Ukraina. Armia odpiera ofensywę. Zniszczone samoloty i kolumny wojskowe

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Mróz-Olszewska | Liliana Olszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy