Reklama

Reklama

Reklama

Co za niesamowite wieści o Meghan! Czy to w ogóle możliwe?!

Co za nowina! Niedawno współpracownik BBC, Maciej Czajkowski, podzielił się nieprawdopodobną wieścią. Według niego Meghan (36 l.)… zagra w filmie o Jamesie Bondzie. Do tych rewelacji odniosła się znawczyni protokołu. Jej zdaniem nie ma takiej możliwości. Czyżby jednak coś było na rzeczy?

W "Dzień dobry TVN" Maciej Czajkowski, współpracownik BBC, i Irena Kamińska-Radomska, mentorka w "Projekcie Lady" i ekspertka od protokołu, opowiadali, jak zmienia się życie Meghan jako księżnej.

Okazuje się, że od ślubu żona Harry’ego musi zachowywać się inaczej niż dotychczas. Zmieniła już miejsce zamieszkania - z USA przeprowadziła się do Londynu, a teraz przed nią nauka brytyjskiego akcentu oraz wymowy. Księżna będzie musiała podszkolić się też z etykiety. Nie może jeść skorupiaków i robić sobie tzw. "selfie".

Konieczne stało się też zrezygnowanie z aktorstwa. Ale czy na stałe? Czajkowski przekonuje, że Meghan ma szansę pojawić się jeszcze na dużym ekranie. Spekuluje, że... zagra ona w filmie o Bondzie.

"Meghan Markle zostanie zapamiętana jako 26. dziewczyna Bonda" - ogłosił dziennikarz w "śniadaniówce" i przypomniał, że już kiedyś u boku Bonda zagrała królowa Elżbieta. Było to w 2012 roku.

Co miałoby świadczyć o tym, że księżna zagra w filmie? Według Czajkowskiego chociażby to, że na przyjęcie weselne Harry i Meghan ubrali się w stylizacje przypominające te "bondowskie"...

Sceptycznie do tych rewelacji podeszła Kamińska-Radomska. "To nie dlatego, że tu jakiś Bond, tylko po prostu to było zupełnie inne wydarzenie - przyjęcie, które odbywało się wieczorem. Według etykiety, nie tylko dworskiej, wieczorem obowiązuje strój wieczorowy" - tłumaczyła.

Czajkowski bronił jednego swojego zdania. Stwierdził, że podczas premier filmów o agencie Jej Królewskiej Mości obok Daniela Craiga (odtwórcy głównej roli) "zawsze maszeruje Harry, który jest wielkim fanem Bonda".

Myślicie, że to rzeczywiście prawdopodobne, aby Meghan zagrała jeszcze w filmie? 

Całej rozmowy możecie posłuchać tutaj:

Reklama

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry i Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama