Reklama
Reklama

Co z chrztem córki Harry'ego? William miał powiedzieć "Nie"! Dlaczego?

Meghan i Harry marzyli, aby mała Lilibet Diana została ochrzczona w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w windsorskiej kaplicy. Niestety pomysł ten nie przypadł do gustu Williamowi! Dlaczego?

Neil Sean jest dziennikarzem NBC i specjalizuje się w tematach dotyczących brytyjskiej rodziny królewskiej. Jego zdaniem mała Lilibet Diana nie zostanie ochrzczona w Wielkiej Brytanii, mimo że sam Harry i jego żona mieli o to prosić! Podobno Meghan chciała, aby jej córka została ochrzczona w tym samym miejscu co jej syn, Archie, czyli w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Na taką uroczystość nie zgodzili się przedstawiciele z otoczenia samej królowej Elżbiety II. Jak donoszą zagraniczne media, na takie przedsięwzięcie nie zgodził się starszy członek rodziny królewskiej, który uznał, że chrzest najmłodszej pociechy Harry'ego w Wielkiej Brytanii jest złym pomysłem.

Reklama

Książę William nie chce, aby córka jego brata została ochrzczona w królewskiej kaplicy!

W Wielkiej Brytanii plotkują, że to właśnie byłym royalsom najbardziej zależało, aby Lily miała "królewskie" chrzciny. Niestety większość mieszkańców Anglii uważa, że Meghan chce się jedynie wzbogacić na wystawnej uroczystości swojej córki. O tym, że kobieta jest łasa na pieniądze, wspominał już brytyjski dziennikarz, którzy zarzucił kobiecie hipokryzję (sprawdź). Magazyn "The Sun" donosi, że to sam William miał sprzeciwić się i pokrzyżować plany brata i jego żony. 

Nie ma co się dziwić Williamowi, w końcu to Harry odciął się od rodziny i jeszcze skarżył się na nią w jednym z najbardziej popularnym programie... Myślicie, że bracia się kiedyś pogodzą? 

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Meghan Markle obiecała wpłacić 3 miliony na ratowanie słoni. Fundacja nie dostała nic...

NIE TYLKO KSIĘŻNA KATE BŁYSZCZAŁA NA PREMIERZE "BONDA"! ONE POSZŁY W JEJ ŚLADY!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Książę Harry i Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy