Reklama
Reklama

Piers Morgan porównał Meghan i Harry'ego do rodziny Kardashianów! Odeszli z rodziny, żeby zostać celebrytami?

Piers Morgan nie ma najlepszego zdania o Harrym i jego żonie. Już wiele razy w negatywny sposób wypowiadał się o małżonkach. Tym razem znów nie wytrzymał i wbił im szpilę! Porównał ich do pełnoetatowych celebrytów! Ma rację?

Niedawno Meghan i Harry w ramach swojej działalności charytatywnej wybrali się do Nowego Jorku. Meghan chyba jest nieco oderwana od rzeczywistości, gdyż na wydarzenie ubrała suknię za niebagatelną cenę... 150 tys. złotych (sprawdź)! Cóż, kto bogatemu zabroni... Jej stylizacja zebrała wiele niepochlebnych komentarzy. Parę skrytykował Piers Morgan, znany w Wielkiej Brytanii prezenter.

Piers Morgan krytykuje Harrego i Meghan

Dziennikarz od wielu lat nie szczędzi krytyki i ostro komentuje poczynania byłego księcia i jego żony. Wiele razy zarzucał Harry'emu i Meghan, że źle zrobili, odchodząc z dworu. W felietonie, który napisał dla "Daily Mail", wytknął im, że z jednej strony odcięli się od bliskich z Wielkiej Brytanii, bo chcieli mieć więcej spokoju i prywatności, a tymczasem udzielają się publicznie. Robią to nie bez powodu. Morgan uważa, że to w celach wzbogacenia się. 

Reklama

Prezenter nazwał też byłych royalsów hipokrytami. Uznał, że tylko na pokaz pomagają innym, ponieważ sami są rozpieszczeni i żyją w luksusie, o czym Meghan przypomina na każdym kroku i zakłada drogie kreacje, na które nigdy nie będzie stać podopiecznych fundacji. 

Morgan porównał parę do naczelnych skandalistów i celebrytów, Kardashianów, którzy za wszelką cenę chcą być popularni, w związku z tym nawet nie hamują się z publicznym praniem rodzinnych brudów. 


Uważacie, że Meghan odgrywa rolę życia, a Harry jest tak zmanipulowany, że nie wie co robi? A może teorie dziennikarza są wyssane z palca?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Meghan Markle obiecała wpłacić 3 miliony na ratowanie słoni. Fundacja nie dostała nic...

Meghan Markle i książę Harry nie ochrzczą córki w Anglii! Stanowczy sprzeciw!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy