Reklama
Reklama

Co się działo z Wiktorią i Sebastianem? Kolejne ostre wymiany zdań w „Love Island. Wyspa miłości”!

Uczestnicy dowiedzieli się, co myślą o nich widzowie. Między Paulą a Pawłem doszło do starcia. Co się stało?

Daniel i Natalia byli zszokowani wyglądem kryjówki! "Wypijmy za to, żebyśmy się do siebie dzisiaj zbliżyli" - powiedział. "Zbliżyli?!" - rzuciła zaskoczona. "No, no tak, no wiesz, no tak po ludzku... No, chyba że chcesz inaczej, to..." - nie dokończył Daniel.

Mężczyzna przyznał, że cały dzień miał ochotę na bliższe poznanie i spędzenie czasu z Natalią. Para bardzo się cieszyła z tego, że mogła być w końcu tylko dla siebie.

Sebastianowi i Wiktorii układało się coraz lepiej. Wspólnie robili sobie śniadanie. "Myślisz, że tak będziemy robili jeszcze kiedyś? Później? Będziemy mieć domek w lesie?" - rozmarzył się. "Myślę, że tak" - odpowiedziała z dziwnym grymasem Wiki.

Reklama

Prorocze sny?

Dziewczyny zebrały się na codzienne plotki. "Mi się tak śniło dzisiaj, że z Kubą miałam dwójkę dzieci" - powiedziała zszokowana Wero. "Ojeeeejku, to takie słodkie! Od razu dwójkę i to na raz!" - śmiała się Sara.

Paula, pytana o wrażenia i noc, powiedziała, że nie ma ochoty na ten temat rozmawiać. Dziewczyna miała żal z powodu ostatniego zachowania koleżanek.

Rycerz na białym koniu

Paweł bardzo to przeżył, że islanderki naskoczyły na Paulę. Chłopak tłumaczył zachowanie i humory swojej dziewczyny innym uczestnikom.

"No, ona ma tak, no, że czasem coś powie, ale to trzeba się przyzwyczaić po prostu. To, co mówi, to jednym uchem wpuścić, drugim wypuścić" - podsumował.

Było mu bardzo przykro, że dziewczyny rozliczyły Paulę od razu po ich randce i zniszczyły jej szampański humor.

Bez przeparowania

Karolina Gilon czytała uczestnikom zdania widzów na ich temat. Islanderzy byli niestety niemile zaskoczeni opiniami. "Zbyt chamski. Ego większe niż on. Kto to taki?" - zapytała prowadząca. To było o Saszy. "Pewna siebie. Taka żmijka. Przyznać się, kto?" - badała Gilon.

Natalii zrobiło się chyba przykro, że internauci mieli o niej takie zdanie. "To była dla mnie naprawdę duża szkoła emocji i uczuć" - powiedział o zabawie Kamil.

Uczestnicy stwierdzili, że należy wyciągnąć wnioski z tego zadania i pracować nad sobą.

Konfliktowo

Między Pawłem a Paulą doszło do małego konfliktu. "Paula, ja mam inne zdanie niż Ty i mam prawo się nim z Tobą dzielić" - powiedział. "Ale ja nie chcę, żebyś to robił. Mów sobie to komuś innemu" - odpowiedziała Paula.

Chłopak był zszokowany postawą partnerki, ale chyba też urażony. Poprosił Paulę o to, aby zastanowiła się, kogo ma obok siebie, i o to, by zaczęła go doceniać.

Wiktoria powiedziała islanderkom, że męczy ją relacja z Sebastianem. Dziewczynie się nie podobało to, że chłopak mówi do niej tylko o seksie, a między nimi nie ma żadnej głębi. Czuła się bardzo płytko w jego towarzystwie. Wydawało się, że Wiki była bardzo zrezygnowana i nie wiedziała, co z tym wszystkim zrobić.

W tym samym czasie Sasza mówił Pawłowi, że dziewczyna mu się bardzo podoba, i chyba odbierze ją Sebie.

Kocham Cię!

Roksana wykorzystała wieczorem chwilę i złapała Wiktorię z Sebastianem.

"No wiesz Seba, jak się mówi o mlaskaniu ciągle, czy czymś podobnym kobiecie, to ona wtedy czuje się, że to o to tylko chodzi" - powiedziała Roksi.

Mediatorka zapytała chłopaka, czy lubi Wiki. Seba odpowiedział, że nie, bo ją... kocha! Obie dziewczyny były zszokowane!

Zobacz też:

Love Island. Wyspa Miłości: Tak gorąco nie było

"Love Island. Wyspa Miłości": Padły przykre słowa. Polały się łzy!

"Love Island" ma nowego uczstnika. Aleksander Sasha to nie nowicjusz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy