Reklama
Reklama

Cichopek robi dobrą minę do złej gry. Doprowadził do tego Kurzajewski!

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) stworzyli potężną "power couple" w TVP zwaną przez widzów "Kurzopki". Blisko trzy tygodnie temu para ogłosiła oficjalnie swoją miłość na Instagramie. Od tamtej pory każdy odcinek "Pytanie na śniadanie" z zakochanymi prowadzącymi jest bacznie obserwowany przez widzów. Nie umknęła im też wyjątkowo sztuczna mimika Kasi Cichopek. Wszystko przez jej ukochanego Macieja Kurzajewskiego!

Zakochana para "Kurzopków", czyli Cichopek Kurzajewski znów miała okazję pojawić się razem w programie śniadaniowym TVP. Tym razem szczególną uwagę widzów "Pytania na śniadanie" zwrócił sztuczny, przyklejony uśmiech Kasi. I to wszystko przez Maćka!

Reklama

Cichopek robi dobrą minę do złej gry. Doprowadził do tego Kurzajewski!

Gościnią dzisiejszego (wtorkowego) programu była Jola Sendal ekspertka od ćwiczeń i masażu twarzy. Modelowanie twarzy zastosowała u siebie i choć ma 52 lata, to wygląda na 30. Przekonywała, że każdy, kto będzie ćwiczył regularnie, pomimo wieku będzie wyglądać świetnie.

Zapewnieniami zachwycił się Maciej Kurzajewski, który kurtuazyjnie ocenił gościnię programu na 28 lub 31 lat. Kiedy pani Jola wyjawiła prawdę, nie mógł wyjść ze zdumienia.

Pod koniec rozmowy Maciek, jak prawdziwy dżentelmen postanowił skomplementować ekspertkę, nie szczędząc jej słodkich słów.

Komplementy w stronę innej kobiety nie ucieszyły siedzącej obok niego Kasi Cichopek. Wyraźnie widać wkurzoną Kasię, która przykleiła do twarzy sztuczny, nienaturalny uśmiech. Czyżby właśnie wyszła z niej zazdrośnica?

Cichopek ma dobrą minę do złej gry. Wszystko przez Kurzajewskiego! [MEM]

Nie trzeba było długo czekać, aby z całej sytuacji, a szczególnie z min Kasi Cichopek zrobiono mema. Kłopotliwy dla prowadzącej fragment programu został opublikowany na popularnym profilu Make Life Harder (zarówno na Instagramie @make_life_harder i Facebooku MakeLifeHarder).

Myślicie, że Macieja czeka poważna rozmowa z Kasią?

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek nie kryje uznania dla "Kurzopków": "Świetnie to rozegrali"
Nie tylko Cichopek i Kurzajewski czy świątobliwy Kurski - w TVP aż roi się od rozwodników

Katarzyna Cichopek uważa, że zdrada nie przekreśla małżeństwa? Bulwersujące rady w "M jak Miłość"

Rekordowe "Pytanie na śniadanie" z Kurzajewskim i Cichopek

Paulina Smaszcz nie zamierza odpuszczać? W sieci krąży jej niecenzuralna wypowiedźpomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy