Reklama
Reklama

Cichopek i Kurzajewski w skowronkach. Nagle oficjalnie ogłosili długo wyczekiwaną nowinę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" szybko znaleźli sobie nowe zajęcie. Jak się okazało, był to świetny pomysł, by ruszyć z własnym programem w internecie, bo ten ponoć spotkał się z cudownym odbiorem przez fanów. Na tym jednak nie koniec wspaniałych wieści z ich życia...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (sprawdź!) jakiś czas temu zakończyli swoją przygodę z "Pytaniem na śniadanie". Wspólnie ogłosili fanom, że to koniec ich pracy w tym programie. Chwilę potem okazało się, że ze śniadaniówki zwolniono wszystkich dotychczasowych prowadzących, co wywołało niemałe poruszenie.

Reklama

Para jednak szybko zakasała rękawy i postanowiła zabrać się za tworzenie własnego programu w internecie. Kilka tygodni temu swoją premierę miał ich podcast "Serio?".

W rozmowie z Newserią Lifestyle Kasia i Maciej postanowili co nieco o tym projekcie opowiedzieć:

"To jest dla nas wielka przygoda, również wyzwanie i chyba kontynuacja tego, co do tej pory robiliśmy. Bardzo lubimy rozmawiać i podcast "Serio?" jest związany z naszą ciekawością świata i ciekawością ludzi. Chcemy, żeby ten koncept wyglądał tak, że goście, którzy pojawiają się w naszym podcaście, czują się trochę, jakby przyszli do naszego domu, mieszkania, usiedli na kanapie i po prostu wspólnie rozmawiamy. I to jest model, do którego chcielibyśmy się zbliżyć" - mówi agencji Newseria Lifestyle Maciej Kurzajewski.

"Interesują nas rozmowy z ludźmi z różnych dziedzin, z ludźmi, którzy mają różne zainteresowania, nie tylko są związani ze światem szeroko rozumianego show-biznesu. Dlatego też każdy odcinek będzie inny i dedykowany innej publiczności. To będzie szeroki wachlarz i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie" - dodała Katarzyna. 

Cichopek i Kurzajewski w radosnych nastrojach. Ogłosili, co się szykuje

Para pochwaliła się, że ma już przygotowaną długą listę rozmówców, których chcieliby zaprosić do swojego podcastu. Nie brakuje wśród nich osób, które znają i podziwiają od lat.

"Na razie nie powiemy, jakie to są nazwiska, bo chcemy, żeby każdy z kolejnych odcinków był niespodzianką dla naszych widzów, obserwatorów i tych, którzy subskrybują ten kanał. Gości szukamy w bardzo różny sposób, przeszukując internet, ale korzystając też z naszych przyjaźni, czyli zapraszamy ludzi, których po prostu znamy, wiemy, że są bardzo ciekawi i mają również swoje drugie oblicze, nie tylko to, które jest znane z wywiadów czy z ich działalności zawodowej, ale mają też w sobie ogromną wartość dodaną i ją chcemy właśnie wyciągnąć podczas takiej rozmowy" - przekonuje Kurzajewski. 

Kasia dodała jednak, że realizacja każdego odcinka to spore wyzwanie, bo większość robią samodzielnie, a w telewizji mieli wszak do pomocy sztab ludzi. 

"Jesteśmy zaangażowani w prowadzenie naszych social mediów i tworząc jakikolwiek content, który później pokazujemy, cały proces twórczy też zaczynamy od zera, a kończymy na pełnym efekcie. I dokładnie tak jest z naszym podcastem, zaczynamy od koncepcji, od tematów, od poszukiwania gościa. A ponieważ mamy ogromne, wieloletnie doświadczenie telewizyjne, jesteśmy też w stanie zbudować taki program od strony technicznej, od strony montażowej" - dodaje skromnie Katarzyna. 

Kurzajewski szczęśliwy: Czujemy ogromną radość

Kurzajewski szybko się wtrącił, dodając że podcast to dla niego nowe wyzwanie, które sprawia mu ogromną satysfakcję. A sam fakt, że "Serio?" już cieszy się sporą oglądalnością, tylko motywuje do dalszej pracy.

"Tak jest, wtedy naprawdę czujemy ogromną radość. Kasia mówiła o tym doświadczeniu telewizyjnym i bez wątpienia tak jest, co daje nam już na początku asumpt do tego, byśmy mogli myśleć o długiej perspektywie. Poza tym ja akurat od strony dziennikarskiej, przez 30 lat pracy w telewizji, przeszedłem przez wszystkie etapy. I myślę sobie, że wykorzystanie tego doświadczenia właśnie przy tworzeniu podcastu jest czymś znakomitym. To naprawdę daje ogromną radość i zadowolenie" - cieszy się Maciej. 

Na koniec Katarzyna przekazała, że dostają mnóstwo wiadomości z gratulacjami od zachwyconych fanów:

- Tak, to się dzieje, piszą do nas nasi widzowie, za co pięknie dziękujemy, komentują na żywo, na naszych social mediach, jak również na naszym kanale "Serio?". Jest mnóstwo bardzo pozytywnych, ciepłych, wspierających komentarzy, to dodaje nam wiatru w żagle i po prostu sprawia, że chcemy nagrywać więcej i więcej" - podsumowała rozochocona Kasia. 

Zobacz też:

Niesamowite wieści o Kurzajewskim. Pokazał swoją "prawdziwą twarz"

Cichopek cierpi na dziwaczną senność. Poznaliśmy powody

Dała do wiwatu ws. Cichopek. Nie zostawiła na niej suchej nitki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy