Reklama

Reklama

Reklama

Cichopek całuje się z ukochanym na kanapie śniadaniówki. Romantycznie?

Katarzyna Cichopek (40 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVP. Niedawno prezenterka "Pytania na śniadanie" postanowiła zaprezentować swoim instagramowym fanom cały wachlarz uczuć, którymi dysponuje. 40-latka całuje ukochanego na kanapie śniadaniówki.

Katarzyna Cichopek przygodę w TVP2 rozpoczęła od roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak Miłość". To właśnie dzięki temu z nikomu nieznanej dziewczyny stała się prawdziwą gwiazdą. Po latach współpracy z Telewizją Polską dostała propozycję awansu i została prowadzącą program śniadaniowy. Celebrytka od kilku lat świetnie odnajduje się w tej roli. Dodatkowo na kanapie programu odnalazła miłość życia (?).

Reklama

Cichopek to nie tylko prezenterka i aktorka, ale także zaradna influencerka, którą na instagramowym koncie obserwuje ponad 563 tysiące wiernych fanów. Gwiazda publikuje tam zdjęcia stylizacji, rodzinne fotografie czy krótkie nagrania, na których pokazuje, jak wygląda jej praca.

Katarzyna Cichopek nie kryje swoich uczuć. Wszystko pokazała na kanapie śniadaniówki

Katarzyna Cichopek zaprezentowała parę godzin temu na swoim InstaStories nagranie z planu programu "Pytanie na śniadanie". Na krótkich filmikach widać Kasię, która zabawia się z uroczym czworonogiem. Pieskowi chyba podoba się zainteresowanie ze strony 39-latki, ponieważ łasi się i wesoło merda ogonkiem. Kasia nie zostaje mu dłużna i co chwila daje mu buziaki w pyszczek.

Wychodzi na to, że Kasia Cichopek i Paulina Smaszcz mają ze sobą wiele wspólnego. Obie panie uwielbiają towarzystwo czworonożnych przyjaciół. Smaszcz jest właścicielką dwóch mopsów: Wandę i Bakiego. Kiedyś zajmowała się jeszcze owczarkiem niemieckim, jednak on trafił pod opiekę Macieja Kurzajewskiego. Paulina tłumaczyła w ostatnim swoim nagraniu, że bardzo chciała, by Bono z nią został. Nie było to jednak możliwe, gdyż dziennikarka mieszka w bloku, a jej były mąż ma dom z ogrodem, który doskonale nadaje się na wybieg dla tak dużego psa.

Rodzina Kasi Cichopek powiększyła się

Kasia Cichopek jakiś czas temu podzieliła się na Instastory nagraniem przedstawiającym nowego członka rodziny. Okazuje się, że w domu 40-latki pojawiła się świnka morska. Niewielkie zwierzątko doskonale sprawdzi się jako przyjaciel młodszej pociechy gwiazdy.

Zobacz też:

Siostra Macieja Kurzajewskiego beszta Paulinę Smaszcz: "Festiwal mitomanii" 

Katarzyna Cichopek KUSI pląsami przed lustrem w stroju za 1300 zł. Co za figura!

Paulina Smaszcz wie, kto podsłuchiwał Cichopek i Kurzajewskiego? Oferowała im wsparcie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama