Reklama
Reklama

Chudziutka Adele pozuje w koszulce reprezentacji Anglii. Ale figura!

Adele (33 l.) to jedna z wielu brytyjskich gwiazd, które postanowiły wesprzeć swoją drużynę przy okazji finału Euro 2020. W niedzielę drużyna Wielkiej Brytanii przegrała mecz o mistrzostwo z drużyną Włoch. Piosenkarka uznała, że piłkarzom i tak należą się podziękowania.

Cóż to był za mecz! Po początkowej przewadze Anglików, Włosi szybko przeszli do kontrataku i po 90 minutach drużyny zremisowały. Potrzebna była dogrywka oraz rzuty karne, aby Włosi mogli okazać się zwycięzcami.

Z powodu przegranego meczu, w Anglii na ulicach wybuchły zamieszki. Wściekli i często pijani kibice demolowali ulice, doszło nawet do pobicia kilku osób w koszulkach z włoską flagą.

Brytyjskim piłkarzom nie pomogło nawet wsparcie rodziny królewskiej oraz licznych gwiazd, które dopingowały ich z trybun. Na meczu obecni byli m.in. książę William z Katem i małym Georgem, David Beckham, Kate Moss oraz Tom Cruise. Wiele gwiazd pochwaliło się także kibicowaniem z domu. Elton John opublikował zdjęcie jak przed telewizorem ściska kciuki z dwoma synami.

Reklama

Największą sensację wzbudziła jednak Adele, która już po przegrane postanowiła podziękować swojej reprezentacji pozując w koszulce w barwach drużyny i z szerokim uśmiechem.

- napisała piosenkarka pod zdjęciem.

Fani gwiazdy licznie komplementowali jej zgrabną figurę oraz dziękowali jej za podniesienie na duchu po porażce.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adele | Euro 2020
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy