Reklama
Reklama

Chajzer pochwalił się nową dziewczyną! Prezenter chyba idzie na rekord. "Patrzę w kierunku nowego"

Filip Chajzer (37 l.) pochwalił się na Instagramie nową miłością. Tak się składa, że to już trzecia partnerka prezentera w tym roku. Gwiazdor "Dzień Dobry TVN" wziął pierwszy rozwód w 2013 roku, a wiosną rozstał się z matką swojego syna po tym, jak został przyłapany przez paparazzi z kochanką. Nadążacie?

Filip Chajzer wiosną tego roku znalazł się na ustach wszystkich, kiedy na jaw wyszło, że zdradzał swoją partnerkę, Małgorzatę Walczak. Prezenter "Dzień Dobry TVN" został przyłapany przez fotoreporterów w towarzystwie Anny M. Jędrzejuk, byłej żony projektanta garniturów.

Od tamtego momentu mężczyzna musiał na nowo ułożyć sobie życie. Mimo to nadal starał się poświęcać czas swojemu synowi, Aleksandrowi. Rodzice chłopca wkrótce sprzedali luksusową willę pod Warszawą, a na dziennikarza spłynął ogromny hejt. Chajzer był już zresztą wcześniej żonaty z Julią, z którą rozstał się w listopadzie 2013 roku. Więc to nie pierwsze zawirowania w jego życiu uczuciowym.

Reklama

Filip Chajzer pochwalił się nową partnerką

Okazuje się, że teraz odnalazł szczęście u boku trzeciej kobiety w tym roku, czym osobiście pochwalił się w sieci. "Patrzę w kierunku nowego i doczekać się nie mogę!" - podpisał zdjęcie z Gdyni, na którym siedzi razem z dwoma czworonogami. Liczba mnoga mocno zaintrygowała obserwatorów, którzy zaczęli dopytywać w komentarzach o tożsamość drugiego psa:

Wtedy Filip wykorzystał swoje pięć minut, aby pochwalić się nową miłością

Zaskoczeni, że znalezienie nowej miłości zajęło Chajzerowi tak krótko? Cóż to za magnetyczny czar ma w sobie, doprawdy trudno zgadnąć. Może kluczem do skutecznego podrywu jest odpowiedni psiak?

Zobacz też:

Filip Chajzer dba o kochanki? Wyszła na jaw prawda o jego życiu uczuciowym

Doda zaplanowała swój pogrzeb. Żałoba narodowa to dopiero początek

Andrzej Piaseczny o śmierci i pogrzebie. Jak chce zostać pochowany?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama