Reklama
Reklama

Cezary Żak zaliczył wtopę! Mówi, że kręcą go... 16-latki. Co na to Katarzyna Żak?

Cezary Żak (61 l.) być może za chwilę będzie żałował wywiadu w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Aktor najbardziej znany z ról w "Ranczu" i "Miodowych latach" zaliczył gigantyczną wtopę! U Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego powiedział, że... "do dzisiaj kręcą 16-latki". Miejmy nadzieję, że to był tylko żart! Katarzyna Żak (58 l.) pewnie nie będzie zadowolona.

Cezary Żak zaliczył wtopę u Wojewódzkiego i Kędzierskiego

Ceżary Żak był gościem u Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. W podcaście poruszano głównie kwestie związane z aktorstwem, ale też przyszłości i emerytury, disco polo z TVP, podwójnej pensji za "Ranczo" i kobiet... 16-letnich. Chyba za bardzo aktorowi rozwiązał się język albo dawno nie udzielał wywiadu i stracił czujność. Ciekawe, jak zareagowała na jego słowa żona, Katarzyna Żak!

Reklama

Cezary Żak zaliczył wtopę! Mówi, że kręcą go... 16-latki. Co na to Katarzyna Żak?

Uwielbiany przez miliony Polaków aktor zaczynał swoją karierę w serialu "Klan", dopiero po latach został na stałe zaszufladkowany jako Karol Krawczyk z "Miodowych lat" i Ksiądz/Wójt z miejscowości Wilkowyje z serialu "Ranczo".

Jak się okazuje, aktorstwo traktuje już wyłącznie jako zawód, w którym chce wytrwać do emerytury. Cezary Żak nie ukrywa, że "Aktorstwo to rzemiosło ku rozrywce gawiedzi". Zabrzmiało lekceważąco...

Aktor poprowadzony w rozmowie przez Kubę Wojewódzkiego - być może żartował, być może nie - wyznał niepokojącą fantazję.

"Są tacy, którzy twierdzą, że w szkole interesowały cię dziewczyny, ale bardziej interesowała cię szkoła. Skąd takie teorie? Usłyszałem dzisiaj od pewnej bliskiej ci osoby. Podobno zawsze lubiłeś rozmawiać ze starszymi paniami mądrymi. Kręciły cię starsze panie w szkole?" - zapytał aktora Kuba Wojewódzki.

Cezary Żak próbował żartobliwie odpowiedzieć na równie żartobliwe pytanie. Niestety, wyszło niesmacznie.

"Nigdy. Wręcz przeciwnie, mnie do dzisiaj kręcą 16-latki" - zażartował dziadersko Cezary Żak. 

Aktor nawet został ostrzeżony przez prowadzącego, żeby lepiej nie mówił takich rzeczy. Widać było, że nawet Wojewódzki był skonsternowany: "Nie mów o tym! 18-latki!".

"A przepraszam. No mówię właśnie - skwitował Żak.

Cezary Żak i Katarzyna Żak: pierwsza dziewczyna od zawsze i na zawsze

Aby wybrnąć z patowej sytuacji, prowadzący zapytali się o żonę Cezarego, Katarzynę Żak. Aktorska para poznała się w czasie studiów w 1983 roku. Już dwa lata później zdecydowali się na ślub i doczekali narodzin dwóch córek (Zuzanny 1990 i Aleksandry 1997). 

Choć wiele razy małżeństwo przechodziło kryzysy, a nawet rozwód już wisiał w powietrzu, to nadal pracowali nad swoimi uczuciami wobec siebie.

"Naprawdę żona, z którą jesteś od 22. roku życia, to jest twoja pierwsza poważna dziewczyna? Mówiąc wprost, od czasu kiedy jesteś z żoną, nie miałeś kontaktu z żadną inną kobietą?" - zapytał Kuba Wojewódzki. 

Aktor potwierdził, że Katarzyna jest jedyną kobietą w jego życiu, choć... mogłoby być inaczej. Wojewódzki zapytał, czy nie ma pokus wobec innych kobiet.

"Mam pokusy. Jakoś sobie radzę" - stwierdził zadziwiająco i nieśmiało aktor.

Zobacz też:

Za rolę w "Ranczu" miał zarobić nawet 4 miliony zł! Jak mieszkają i co posiadają Żakowie?

Katarzyna Żak nie chce być ciężarem dla rodziny. Rozpaczliwe wieści od żony Cezarego Żaka

Cezary Żak zgubił kilkadziesiąt kilogramów. Co za przemiana! Może liczyć na wsparcie Katarzyny Żak 

Cezary Żak został ukarany za palenie śmieci na Mazurach. Otrzymał śmiesznie niski mandat!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Żak | Katarzyna Żak | Kuba Wojewódzki | Piotr Kędzierski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama