Reklama

Reklama

Reklama

Cezary Żak jest nie do poznania! Niebywałe, jaką metamorfozę przeszedł i ile schudł!

Cezary Żak (61 l.) jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Rodacy znają go z kreacji w „Miodowych latach” czy uwielbianym przez Polaków „Ranczu”. Może się jednak zdarzyć, że teraz nie poznają swojego ulubieńca. Aktor przeszedł niebywałą metamorfozę i zrzucił aż 30 kilogramów, co zawdzięcza ciężkiej pracy i dobrej motywacji. Czy uda mu się utrzymać wymarzoną wagę?

Cezary Żak schudł 30 kilogramów!

Cezary Żak zasłynął rolą w "Ranczu", gdzie grał dosyć korpulentnego księdza i bliźniaczego mu sołtysa Wilkowyjów. To właśnie praca na planie serialu zmieniła jego podejście do swojego wyglądu. Aktor zaczął rozważać, czy byłby w stanie mimo swojego wieku, zrzucić kilka kilogramów.

Żaka bezsprzecznie można nazwać "wyjadaczem", jeśli o scenę filmową chodzi. Gwiazdor po kultowej roli w "Miodowych latach" wciąż ma ochotę występować przed kamerą.

61-latek zdradził także, że do tej pory zrzucił już 30 kilogramów i z powodzeniem trzyma się niskiej wagi, utrzymując zdrową dietę.

Reklama

Cezary Żak - dzięki temu udało mu się schudnąć!

Proces odchudzania staje się coraz trudniejszy wraz z wiekiem. Cezary Żak miał okazję przekonać się o tym na własnej skórze, walcząc z nadwagą w wieku 61 lat. Aktor walczył ze zbędnymi kilogramami aż trzy lata, ale ostatecznie udało mu się zrzucić niemało, bo aż 30 kilogramów!

Podstawą tego sukcesu była odpowiednia dieta, a przede wszystkim zdrowe nawyki żywieniowe. Tłuste obiadki złożone z ziemniaków i ciężkiego mięska poszły w odstawkę. Gwiazdor zastąpił je lżejszymi odpowiednikami.

"Na obiad podczas odchudzania zjadałem i nadal zjadam tylko warzywa i mięso. Co do pieczywa, mam zasadę, że spożywam je jedynie na śniadanie. Wybieram ciemne, bo za białym nigdy tak naprawdę nie przepadałem. Dwa razy w miesiącu jem kaszę gryczaną, bo ją lubię, a od czasu do czasu ryż" - opowiadał portalowi gazeta.pl.

Katarzyna Żak także dba o zdrowie!

Znany aktor nie musi czuć się osamotniony w swoich działaniach. Ostatnio jego urocza małżonka przyznała, że stara się regularnie badać i dbać o zdrowie, bo obawia się najgorszego! A mianowicie nieuleczalnej choroby, której nie da się kontrolować.

Katarzyna Żak, tak jak większość z nas, nie chce stać się ciężarem dla najbliższych. Z tego względu pozwala sobie na wszelką zapobiegliwość i utrzymuje aktywny tryb życia.

"Staram się dbać o swoje zdrowie. O siebie, o regularne badania. Wyniosłam to z domu. Moja mama była lekarzem, moja córka też. Tematy chorób i badań nie są nam obce. Jeżeli coś mogę zrobić, to to robię. Zdrowy tryb życia: dieta, ćwiczenia oraz częste i liczne badania. Nie tylko kontrolne badania krwi raz w roku. W dojrzałym wieku tych badań trzeba wykonywać więcej. Staram się to robić. I przynajmniej w ten sposób mieć, nawet pozorną, kontrolę nad swoim zdrowiem " - przyznała w rozmowie z "Co za tydzień".

Zobacz też:

Katarzyna Żak nie chce być ciężarem dla rodziny. Rozpaczliwe wieści od żony Cezarego Żaka

58-letnia Katarzyna Żak zachwyca smukłą sylwetką w kostiumie kąpielowym: "Nogi do nieba"

Katarzyna Żak opowiada o kryzysie w związku. Małżeństwo było bliskie rozwodu!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Żak | Katarzyna Żak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy