Reklama
Reklama

Cezary Żak mówi, jak udało mu się zrzucić 30 kg! "To nie przez sport"

Cezary Żak (60 l.) to popularny aktor, uwielbiany za kultowe role w "Ranczu" i "Miodowych latach". Gwiazdor postanowił zadbać o siebie i w ciągu kilku lat zrzucił 30 kilogramów! Teraz dzieli się swoją metodą na sukces, zarazem podkreślając, że "to nie przez sport".

Cezary Żak to wybitny, polski aktor, którego Polska pokochała za rolę Karola Krawczyka w "Miodowych latach" oraz za podwójną rolę wójta i proboszcza w "Ranczu".

Prywatnie aktor jest związany z Katarzyną Żak, z którą wziął ślub w 1985 roku! Para ma razem dwie córki - Zuzannę i Aleksandrę. Młodsza Zuzanna jest lekarką. Podczas pandemii pracowała z osobami chorującymi na COVID-19. Aktor przyznał, że bardzo martwił się o jej zdrowie.

Cezary Żak mówi, jak udało mu się zrzucić 30 kg!

Reklama

Aktor został niedawno ambasadorem kampanii społecznej "Porozmawiajmy szczerze o otyłości". Cezary Żak przyznaje, że mimo tego, ze udało mu się zrzucić 30 kilogramów, ten temat wciąż go dotyczy. Chociaż jego główną motywacją do zrzucenia wagi jest zdrowie.

Gwiazdor przyznaje, że w jego utracie wagi nie pomogły żadne sztuczki, ani magiczne diety. Aktorowi udało się zrzucić 30 kilogramów, ponieważ zaczął się zdrowo odżywiać.

Zobacz też:

Edyta Górniak martwi się o syna. Plotki to jednak prawda!

Michał Szpak opowiedział o żałobie. Tylko dzięki temu przetrwał!

Katarzyna Skrzynecka w krótkich włosach. Wygląda jak nastolatka!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Żak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy