Reklama

Reklama

Reklama

Cezary Pazura skomentował doniesienia o trzeciej ciąży Edytki!

Cezary Pazura (55 l.) i jego żona Edyta (29 l.) będą kolejny raz rodzicami! Aktor w końcu skomentował tę radosną nowinę.

W Wigilię aktor i jego żona jednym zdjęciem w mediach społecznościowych zdradzili, że spodziewają się kolejnego dziecka.

W wieku Czarka to prawdziwe wyzwanie zostać kolejny raz tatą, zwłaszcza że to będzie już czwarte dziecko gwiazdora. Najstarsza Anastazja, córka artysty z pierwszego związku, ma już 27 lat, a z Edytką Czarek doczekał się dwójki pociech: Amelii (8 l.) i Antoniego (5 l.).

O trzeciej ciąży Edzi plotkowało się już na początku grudnia, kiedy to małżonkowie pojawili się na jednej z imprez branżowych i u żony aktora można było zaobserwować zaokrąglony brzuszek.

Reklama

Potem było już wszystko jasne, a para nie chciała dłużej ukrywać swojego szczęścia. Nawet w rozmowie z tabloidem "Fakt" Cezary nie krył radości i potwierdził rewelacyjne wieści.

"Jestem wręcz wniebowzięty! Zawsze planowaliśmy z Edytką mieć trójkę dzieci i szczęśliwie nasze plany się spełniają. Jak wszystko, od kiedy jesteśmy razem. W przyszłym roku czeka mnie dużo nowych projektów i wyzwań, a narodziny dziecka tylko bardziej mnie mobilizują" - wyznał uradowany. 

Rodzina Pazurów tegoroczne święta postanowiła spędzić w wyjątkowy sposób, by uczcić odpowiednio tę radosną nowinę. Zdecydowali, że zrezygnują z tradycyjnych polskich świąt i wybrali odpoczynek w Dubaju. Nie omieszkali pochwalić się kilkoma zdjęciami z tych niezapomnianych wakacji. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy