Reklama
Reklama

Camilla faworyzuję kochankę księcia Williama? Co na to Kate?

Królowa Małżonka wyróżnia Rose Hanbury, byłą modelkę i rzekomą kochankę księcia Williama. Mąż Rose David Rocksavage, siódmy markiz Cholmondeley, członek Izby Lordów i lord szambelan, ma włożyć koronę na głowę Karola III. Zatem i ona będzie ważną osobą na koronacji. Co na to Kate?

Napięcia między Camillą a Kate. Powodem Rose Hanbury

Brytyjskie media wciąż dyskutują o napięciach między Camillą Parker Bowles a Kate Middlleton. Dwie najważniejsze obecnie kobiety w rodzinie królewskiej poróżniła Rose Hanbury. Kryzys między nimi wynika z faktu, że Kate pragnie unikać Rose, zaś królowa Camilla darzy ją sympatią i nie ma nic przeciwko jej obecności na różnego rodzaju uroczystościach.

Z kolei plotki o romansie Williama traktuje dość normalnie.  Punktem kulminacyjnym tego konfliktu może okazać się koronacja Króla Karola III.

Reklama

Rose Hanbury ważną postacią na koronacji

Rose Hanbury uważana jest za kochankę księcia Williama. Choć nigdy nie udowodniono, jaka naprawdę relacją łączy ją z mężem Kate Middleton, to Rose od jakiegoś czasu nie pokazuje się w otoczeniu royalsów, jak gdyby została przez nich wykluczona. A trzeba zauważyć, że jest dość ważną osobą ze względu na swoje małżeństwo. Mężem Rose Hanbury jest David Rocksavage, siódmy markiz Cholmondeley, członek Izby Lordów i lord szambelan, zatem osoba na dość prestiżowym stanowisku. 

Brytyjskie media uważają, że koronacja króla Karola będzie dla Kate Midleton bardzo trudnym momentem. David Rocksavage z racji pełnienia funkcji szambelana odegra w niej kluczową rolę. Jego zadaniem będzie nałożenie korony na głowę króla Karola III. Zatem na koronacji obecna będzie także Rose Hanbury i to ona skupi na sobie uwagę. 

Książę William i Rose Hanbury mieli romans?

Choć o rzekomym romansie księcia Williama z Rose Hanbury mówi się już od kilku lat, wciąż nie ma niezbitych dowodów na to, że męża księżnej Kate Middleton z markizą Cholmondeley rzeczywiście łączyło coś więcej. Niektórzy eksperci zajmujący się royalsami twierdzą jednak, że z dużym prawdopodobieństwem syn króla Karola III zdradzał jednak żonę z 38-latką. Świadczyć o tym może choćby fakt, że przeprowadzka książęcej pary do Adelaide Cottage w Berkshire mogła mieć związek z Rose Hanbury.

Zobacz też:

Nie tylko Camilla Parker Bowles miała pozamałżeński romans! Na Wyspach huczy od plotek o jej prababce!

Księżna Kate i książę William: koronacja króla Karola III. Książę George otrzyma ważne zadanie?

Król Karol III poszedł na ustępstwa? Księżna Kate i książę William skutecznie lobbowali

Kate Middleton w płaszczu za 15 tysięcy. Tak prezentowała się podczas Dnia Świętego Dawida

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy