Reklama
Reklama

Camilla cierpi w milczeniu. Zmaga się z bólem, a mimo to wspiera Karola

Camilla, Królowa Małżonka, wspiera króla Karola III w trudnych chwilach, jakie przeżywa po stracie matki. Podróżuje z nim po kraju, choć nie tak dawno miała wypadek i potwornie cierpi. Poddani przyglądają się każdemu grymasowi na jej twarzy, ona jednak stara się trzymać fason.

Królowa Małżonka Camilla zmaga się z bólem

Camilla Parker-Bowles kilka dni temu otrzymała tytuł Królowej Małżonki. Ta nielubiana niegdyś przez Brytyjczyków kobieta, została przez nich doceniona, za swoją niebywałą szczerość, zaangażowanie w sprawy społeczne i poczucie humoru. Teraz zyskuje dodatkowe punkty w oczach poddanych.

Kilka dni przed śmiercią królowej Elżbiety II Camilla doznała kontuzji. W takim momencie jak żałoba monarchini pałac nie chce komentować stanu zdrowia żony Karola III, wiadomo jednak, że Camilla złamała palec u nogi. Czy stało się to podczas jej porannych ćwiczeń, czy może jest to wynik osteoporozy, z którą od lat się zmaga - nie jest jasne. Dość powiedzieć, że powinna w tym momencie wypoczywać i nie nadwyrężać stopy. Ona jednak uznała, że jej obowiązkiem jest wspierać pogrążonego w żałobie męża. Tym bardziej że wszyscy widzą, iż Karol III nie radzi sobie najlepiej. Przy byle okazji puszczają mu nery. Raz wścieka się na zagracone biuro, innym razem na atrament. Nie panuje nad emocjami. Jedyną podporą jest w tej chwili Królowa Małżonka. 

Reklama

Camilla towarzyszy mu w spotkaniach z poddanymi i chce razem ze wszystkimi Brytyjczykami oddać należycie cześć zmarłej monarchini. Razem z Karolem odwiedza kolejne części Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii. Podczas pobytu w Walli, w katedrze w Llandaff doszło do pewnego incydentu. Camilla, wychodząc z królem Karolem ze świątyni, straciła równowagę, a na jej twarzy wyraźny był grymas bólu. Szybko jednak wyrównuje krok i uśmiecha się do poddanych.

To wówczas wyszło na jaw, że Królowa Małżonka zmaga się z kontuzją, o czym doniósł Daily Mail za swoim informatorem. Brytyjczycy byli pod ogromnym wrażeniem tego, jak Camilla radzi sobie w tej trudnej sytuacji.

"Totalna klasa, w jaki sposób Królowa Małżonka radzi sobie z tą drobnym wpadką, gdy wychodzi z katedry w Llandaff."
"Ma złamany palec u nogi? I przez większość ostatniego tygodnia była na nogach? Wow! Nie zauważyłem ani jednego grymasu. To zdumiewające!"
"Nabrałem szacunku do Camilli z powodu jej oddania obowiązkom. Nigdy nie narzeka, nie dramatyzuje, nie ma wygórowanych żądań, bez względu na to, jak trudny i wyczerpujący jest harmonogram jej obowiązków" - pisali internauci.

Zobacz też:

Camilla Parker Bowles zdobyła się na rasistowski komentarz o dziecku Harry'ego? Szokujące doniesienia!

Księżna Camilla i księżna Kate zwarły szyki. Camilla chwali współpracę z synową mężą

Sekrety księżnej Camilli. Tego nie wiedzieliście o żonie następcy tronu

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama