Reklama
Reklama

Były narzeczony Dody o jej rozwodzie! Mocny komentarz

Doda potwierdziła, że wniosła pozew o rozwód z Emilem Stępniem. Para od jakiegoś czasu nie pokazywała się razem. Krążące wokół nich plotki okazały się prawdziwe.

Doda opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym oświadczyła, że podjęła decyzję o rozwodzie. Informację podała w ten sposób, ponieważ zależało jej na ucięciu ewentualnych plotek i domysłów.

Wokalistka wyznała, że szczegóły rozstania chce zatrzymać dla siebie. A jej prywatne decyzje nie mają żadnego związku z promocją filmu "Dziewczyny z Dubaju". Podkreśliła także, jaka jest jej rola w firmie i czym zajmuje się jej mąż.

Reklama

Wpis opatrzyła krótkimi grafikami z wymownymi przekazami. "Przebywanie w miejscu, w którym nie jesteś szczęśliwy, nie jest w porządku" - czytamy na jednej z nich.

Doda wprawiła rodziców w osłupienie! Niebywałe, co im kupiła!

Emil Haidar komentuje rozwód z Dodą

Nie trzeba było długo czekać na komentarze dotyczące tej sytuacji. Były ukochany wokalistki nie pokusił się o długie wpisy, czy kolorowe grafiki. Wstawił na swoje instastory dwa wymowne zdjęcia, które jasno wyrażają jego opinię na temat rozwodu.

Na jednym z nich widzimy nagłówek gazety "Producent "Pitbulli" zbankrutował". Dotyczy on głośnej ostatnio afery. Z artykułu możemy się dowiedzieć, że: "Syndyk Ent One Investments prześwietli umowy, na podstawie których miliony złotych zebrane od inwestorów trafiły do maltańskiej firmy Emila Stępnia i Dody."

Drugie zdjęcie to tytuł z portalu internetowego: "Doda rozwodzi się z Emilem Stępniem". Opatrzone krótkim, acz wymownym komentarzem byłego narzeczonego. Trzeba przyznać, że jasno wyraził swoje zdanie i nie pozostawił miejsca na domysły. 

Przypomnijmy, że Doda i Emil Stępień zaręczyli się w 2017 roku w hiszpańskiej miejscowości Marbella. 14 kwietnia 2018 wzięli tam ślub kościelny. Kilka tygodni wcześniej w Ciechanowie odbył się ich ślub cywilny. O uczuciu, które ich połączyło opowiadali w wielu wywiadach.


***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Emil Stępień | rozwód
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy