Reklama
Reklama

Doda wprawiła rodziców w osłupienie! Niebywałe, co im kupiła!

Doda (37 l.) po raz kolejny pokazała, jak bardzo ceni swoich rodziców. Na instastory wrzuciła krótkie nagranie, na którym pokazała jaki tym razem sprawiła im prezent. Trzeba przyznać, że przemyślała swój podarunek.

Doda od zawsze podkreślała, że łączy ją z rodzicami wyjątkowa więź. Piosenkarka wspomaga ich zarówno finansowo, jak i duchowo. Wokalistka często zaznacza, że rodzice są dla niej najważniejsi. 

Zawsze byli przy niej, nawet w najcięższych momentach. Nic dziwnego, że teraz stara się im odwdzięczyć jak tylko może...

Doda kolejny razy obdarowała rodziców

Wokalistka bardzo troszczy się o swoich rodziców. Już jako nastolatka pierwsze swoje zarobione pieniądze przeznaczyła na spłatę ich kredytu.

Teraz kiedy tylko może, stara się rozpieszczać ich na różne sposoby. Doda obsypuje swoją mamę i swojego tatę wieloma podarunkami.

Reklama

Trzeba zauważyć, że wokalistka zawsze daje swoim rodzicom przemyślane prezenty. Tak też stało się i tym razem. 

Doda postanowiła, że skoro na Gwiazdkę otrzymali od niej samochód, to powinni też nie mieć problemu z wjazdem. Celebrytka postanowiła zadbać o komfort rodziców i zafundowała im elektryczną bramę wjazdową. 

Rodzice wokalistki byli zachwyceni kolejnym prezentem, co było widać po ich twarzach. Poinformowali również córkę, że pracę nad praktycznym prezentem są prawie ukończone i już niedługą będą mogli korzystać z obu wjazdów.

Jak wam się podoba pomysł Dody? Lepsze są praktyczne prezenty czy takie na pokaz?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama