Reklama
Reklama

Była gwiazdą Hollywood. Teraz wygląda tak. Wiemy co się stało z Ashley Tisdale

Ashley Tisdale, znana aktorka i piosenkarka, niedawno została zauważona podczas spokojnego wyjścia na kawę w towarzystwie swojego uroczego maluszka. Tisdale postawiła na wygodę, co nie przeszkodziło jej wyglądać stylowo.

Jak widać, nawet celebrytki doceniają przyjemność spędzania czasu z najbliższymi, włączając w to radosne chwile z dziećmi. Ashley Tisdale na spokojnym, porannym wyjściu na kawę w towarzystwie swojej córeczki zdecydowała się na wygodny, brązowy dres i upięte włosy.

Przyzwyczajeni do obserwowania celebrytów w blasku hollywoodzkich fleszy i na  czerwonych dywanach, teraz mieliśmy okazję zobaczyć gwiazdę w zupełnie innym świetle. Wybierając wygodę i komfort, Ashley Tisdale nie straciła nic ze swojego uroku.

Reklama

Kim jest Ashley Tisdale?

Ashley Michelle Tisdale, urodzona 2 lipca 1985 roku, zasłynęła jako aktorka, występując w roli Sharpay Evans w popularnej serii "High School Musical" oraz Maddie Fitzpatrick w serialu Disneya "Nie ma to jak hotel".

Jej debiut muzyczny z 2007 roku, album "Headstrong", zdobył Złotą Płytę i zadebiutował na 5. miejscu na liście Billboard 200.

Tisdale jako pierwsza kobieta zadebiutowała z dwiema piosenkami jednocześnie na liście Billboard Hot 100.

Oprócz swojej muzycznej kariery, Ashley udziela się również w dubbingu w serialu animowanym "Fineasz i Ferb". W 2009 roku Tisdale wystąpiła w filmie "Obcy na poddaszu", a rok później zagrała w serialu "Hellcats". W 2011 roku powróciła do roli Sharpay w filmie Boska przygoda Sharpay.

W 2014 roku gwiazda wyszła za mąż. 23 marca 2021 roku urodziła pierwsze dziecko, córkę Jupiter Iris French.  

Zobaczcie również:

Natalie Portman jest fanką twórczości Olgi Tokarczuk. Przeprowadziła z nią wywiad!

Natalie Portman dla "Thora" dorobiła się muskułów. Dla roli wiele musiała poświęcić

Marina Łuczenko jest sobowtórem światowej gwiazdy? Są nie do odróżnienia!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ashley Tisdale
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy