Reklama
Reklama

Brzuch Dody wywołał niemałe kontrowersje! Dobitne komentarze fanów

Doda od lat dba o swoją sylwetkę poprzez regularne ćwiczenia i zbilansowaną dietę, przez co uniknęła problemów z nadmiarowymi kilogramami. Okazuje się jednak, że nie wszystkim podoba się jej szczupła figura, a konkretnie ultrapłaski brzuch, który zaprezentowała na jednym z najnowszych zdjęć.

Doda bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce, a jej kariera w show-biznesie trwa już od dwudziestu lat. Jest też jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek, która nie boi się mówić tego, co myśli. Wprawdzie jej szczerość nie zawsze jej się opłaciła, jednak wokalistka nie nigdy nie żałowała jakichkolwiek swoich słów.    

Często publikuje też odważne zdjęcia w skąpych strojach, które więcej odsłaniają niż zasłaniają. Temu jednak nie ma się co dziwić. Doda od lat utrzymuje niezwykle zgrabną sylwetkę, która jest efektem treningów oraz zbilansowanej diety.

Reklama

Brzuch Dody podzielił jej fanów

Na jednym najnowszym zdjęciu możemy podziwiać jej ultraszczupły brzuch, który wręcz jest wklęsły. Próżno też doszukać się na nim choćby grama tłuszczu.

Jak się jednak okazuje, atletyczna sylwetka i umięśniony brzuch Dody wywołał jednak mieszane uczucia wśród fanów wokalistki obserwujących jej profil. Podczas gdy jedni się nim zachwycili, a nawet poczuli się zmotywowani, by ruszyć na siłownię, inni narzekali, że... jest "za suchy".

"Omg, patrzę i myślę - ok jednak dzisiaj nie odpuszczam treningu" - napisała jedna z fanek.

Poniżej jednak możemy przeczytać całkowicie przeciwstawny komentarz innej osoby: "Dla mnie już za sucho". Jeszcze inna osoba dodała: "Ale Cię wysuszyło Maleńka".

Inny fan z kolei pyta: "Doda kocham Cię ale ten widok nie jest atrakcyjny.... Masz jakieś podroby w tym brzuszku??".

Pochlebnych komentarzy pojawiło się jednak zdecydowanie więcej niż tych krytycznych.

"OMG TEN brzuch", "Jaki płaski brzuszek! Szacun!", "Jaki brzuch. Jezu! Obłęd" - czytamy.

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

Zobacz także:

Ale wyznanie! Doda wspomina swoją... dziewczynę: "Zakochana byłam"

Doda w koronkowej bieliźnie ujeżdża konia na łonie natury

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy