Reklama

Reklama

Reklama

Doda w koronkowej bieliźnie ujeżdża konia na łonie natury. Oto co dostrzegli internauci

Dorota "Doda" Rabczewska postanowiła kolejny raz rozgrzać internet, publikując tym razem seksowne zdjęcia, na których w samych koronkach ujeżdża konia na pastwisku. Ludzie w komentarzach tym razem byli jednak mocno podzieleni. Jedni piali z zachwytu nad figurą i kształtami celebrytki, a inni orzekli, że takiego kiczu już dawno nie widzieli...

Doda w polskim show-biznesie funkcjonuje od wielu lat. Znana jest nie tylko ze swojej muzycznej twórczości, ale też licznych skandali, które wywoływała. 

Media plotkarskie sporo pisały także o jej licznych związkach i nieudanych małżeństwach. Aktualnie Rabczewska szuka kolejnego partnera w programie "Doda. 12 kroków do miłości". 

W międzyczasie zamieszcza też w sieci kolejne gorące fotki, które rozpalają jej fanów do czerwoności. Tak było też i tym razem, gdy postanowiła pokazać, jak ujeżdża konia w koronkowym body.

Reklama

Doda w samych koronkach na koniu

Pod postem zawrzało. Ludzie byli mocno podzieli w oceni sesji zdjęciowej Rabczewskiej. Sporo fanów zachwycało się jej ponętnymi kształtami, ale inni określili fotki Dody jako mocno kiczowate. 

Zwrócono też uwagę na buty, które ich zdaniem nie pasowały do reszty...

"Gruby kicz, takie buty do sesji z koniem na łące. PS. Kowbojki i inny ciuch byłby kozak", "Sorry, ale sesja w tym stylu tylko z jedną osobą mi się kojarzy... I nie są to dobre skojarzenia", "Wszystko fajnie, ale ubiór w ogóle nie pasuje na tym biednym koniku" - krytykowali ludzie.

Inni byli jednak zachwyceni i nie szczędzili jej komplementów...

"Najpiękniejsza konserwa, jaką widziałam", "Lewandowska powinna się uczyć od ciebie, sztos", "Twoja forma jest godna podziwu. Jak wino jesteś" - piali z zachwytu inni.

A wam jak się podoba Rabczewska na koniu?

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

Zobacz także:

Ale wyznanie! Doda wspomina swoją... dziewczynę: "Zakochana byłam"

Doda zdradziła, co myśli o mężczyznach, którzy mają dzieci. Jakie mają u niej szanse?

Doda ostro o swoim pierwszym mężu. Miał ją zdradzać z... prostytutkami!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy