Reklama
Reklama

Brzozowski nie dał rady w finale "The Voice Senior". Nagle przekazał takie wieści

Rafał Brzozowski w finale "The Voice Senior" nagle przekazał widzom mocno zastanawiające wieści. Jego słowa w kontekście ostatnich doniesień o jego niepewnej przyszłości w TVP wybrzmiały bardzo wymownie. Nic więc dziwnego, że na planie show zapanowała cisza. Oto szczegóły...

W minioną sobotę odbył się wyczekiwany finał "The Voice Senior". Program poprowadzili Marta Manowska i Rafał Brzozowski (zobacz!). 

Reklama

Wokalista w ostatnich latach mocno rozkręcił się w roli telewizyjnego prezentera. Za prezesury Kurskiego dostał wszak do prowadzenia "Koło fortuny”, które po dwóch latach zamienił na „Jaka to melodia?”

Potem TVP wysłała go na Eurowizję, a potem zaczęła angażować m.in. do prowadzenia "Sylwestra Marzeń". Dostał też możliwość współprowadzenia z Martą Manowską "The Voice Senior". 

Dziwne finał "The Voice Senior"

Jakiś czas temu jego nazwisko pojawiło się na liście osób, z którymi nowe szefostwo TVP zamierza się pożegnać. Tuż przed finałem "The Voice Senior" gruchnęły wieści, że nie poprowadzi już "Jaka to melodia?". Miałby go zastąpić na tym stanowisku poprzedni prowadzący, czyli Robert Janowski

"Jego umowa jest podpisana jeszcze na kilka miesięcy. Ale szefowie w TVP chcą go zmienić. Rafał za bardzo kojarzy się z poprzednią ekipą. Obecne szefostwo doskonale pamięta, jak trafił na Eurowizję, dlatego chciało, by wrócił Robert" - wyjawił informator „Świata Gwiazd”.

Brzozowski wymownie w finale "The Voice Senior". Nie dał rady tego ukryć

W sobotę jednak Brzozowski pojawił się w finale "The Voice Senior", więc wydawać by się mogło, że na razie jego praca w TVP nie jest zagrożona. W pewnym jednak momencie gwiazdor postanowił przekazać widzom zaskakujące i dające do myślenia wieści. Gwiazdor nie dał rady powstrzymać emocji:

"Są takie chwile, które warto zapamiętać. Dziś jest sobota 17 lutego, proszę tę datę zanotować w swoich kalendarzach, jako dzień najlepszych wspomnień" - wyznał wymownie Rafał. 

Jak donosi "Fakt", wokalista chyba przeczuwa, co się święci:

"Te słowa mogą się okazać dla niego prorocze, jeśli sprawdzą się doniesienia, że Rafał Brzozowski także pożegna się z TVP" - czytamy w tabloidzie.

Zobacz też:

Janowski o powrocie do TVP. Przyszłość Brzozowskiego zagrożona?

Rafał Brzozowski dawno nie był tak stanowczy: „Ja nie pracuję w TVP”

Opozda była o krok od ślubu ze znanym sportowcem. Zerwała z nim w tajemniczych okolicznościach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski | "The Voice Senior"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy