Reklama
Reklama

Janowski o powrocie do TVP. Przyszłość Brzozowskiego zagrożona?

TVP może wrócić do dawnego wyglądu. Najnowsze zmiany pokazują, że nawet starsze gwiazdy stacji, które przez lata z różnych przyczyn pożegnały się z posadą, mają szansę wrócić przed kamerę. Swoją szansę wykorzystał już m. in. Maciej Orłoś, który z dumą po niespełna 8 latach przerwy wrócił do prowadzenia „Teleexpressu”. Niedawno stało się jasne, czy inne znamienite gwiazdy wrócą pod banderę publicznego nadawcy. Janowski nie owijał w bawełnę. Tak zapatruje się na ponowny angaż w „Jakiej to melodii?”.

Robert Janowski przez lata był związany z Telewizją Polską, dzięki której zasłynął i ugruntował swoją pozycję w show biznesie. W latach W latach 1997-2018 prowadził program rozrywkowy "Jaka to melodia?", który był prawdziwym hitem telewizji.

Wydawało się, że tyle lat doświadczenia i pozytywne opinie widzów sprawią, że Janowski nigdy nie spadnie z piedestału i zdoła utrzymać się w TVP. Niemniej jednak jego przyszłość stanęła pod znakiem zapytania, gdy stery w stacji przejął Jacek Kurski. Gwiazdor zdołał utrzymać stanowisko przez kolejne dwa lata, lecz później jego miejsce zajął Norbi, a ostatecznie przypadło w udziale Rafałowi Brzozowskiemu.

Reklama

Janowski wróci do "Jaka to melodia"? Jest komentarz prezentera

Zmiany w TVP zachodzą obecnie na bardzo wielu poziomach i często obfitują w wielkie zaskoczenia. Część gwiazd, do tej pory uznawanych za najbardziej znane twarze stacji, pożegnało się już z posadami, a wiele tych, które przed laty ukryły się w cieniu, powróciło na afisze. Z tego względu pojawiają się pytania o los popularnych reality show TVP, na czele z kultowym formatem "Jaka to melodia?". Wielu internautów zachodzi w głowę, czy po zmianie zarządu można się spodziewać, że Robert Janowski powróci do studia i ponownie stanie za pulpitem prezenterskim.

Sam zainteresowany skomentował te podejrzenia w ostatnim wywiadzie i wyjawił, że obecnie nie szuka dodatkowego zajęcia, bo ma sporo na głowie.

"Staram się nie planować, bo czasy pandemii pokazały nam wszystkim, że jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, powiedz mu o swoich marzeniach. Jak zawsze prowadzę Koncert Życzeń w Radio Pogoda, poza tym gram w Teatrze Capitol w sztuce "Lumbago" i jeżdżę po Polsce z moimi recitalami. Mam, co robić" - stwierdził Robert Janowski w rozmowie z Onetem.

Warto jednak zaznaczyć, że Robert Janowski z powodzeniem rozwija się w telewizji, występując w show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie występuje w roli jurora i cieszy się sympatią ze strony fanów programu. Wydaje się więc, że nieprędko zmieni miejsce pracy.

Zobacz też:

Janowscy w końcu potwierdzili decyzję. Spływają gratulacje

Janowski ma uprawnienia, by... leczyć. Wszystko dzięki rodzicom

Robert i Monika Janowscy podjęli ważną decyzję. Naprawdę to zrobią

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jaka to melodia | Rafał Brzozowski | Robert Janowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy