Reklama
Reklama

Janowscy w końcu potwierdzili decyzję. Spływają gratulacje

Monika Janowska nie ukrywa swojej fascynacji ślubami. W najnowszej rozmowie z mediami żona Roberta Janowskiego wyznała, że uwielbia tego typu ceremonie i nie zamierza z nich rezygnować. Razem podjęli decyzję - nie mogą się już jej doczekać!

Janowscy w końcu potwierdzili decyzję. Spływają gratulacje

Monika Janowska i Robert Janowski niedawno ujawnili w wywiadzie swoje plany odnowienia przysięgi małżeńskiej. Podkreślili też, że to dla nich wyjątkowy sposób uczczenia swojej miłości. Przypomnijmy, że para pierwszy raz przed ołtarzem stanęła w 2013 roku. 

To już pewne. Robert Janowski i Monika Janowska biorą kolejny ślub

Decyzja Moniki i Roberta nie jest odosobniona w świecie show-biznesu. Inni znani, jak Anna i Robert Lewandowscy, również postanowili uczcić swoją miłość poprzez odnowienie przysięgi małżeńskiejPodobnie też zrobiła Katarzyna Zielińska. To zjawisko staje się coraz popularniejsze wśród polskich celebrytów.

Reklama

"Trzy śluby mieliśmy"- powiedział Robert Janowski. Jego żona szybko dodała: "Ekstra, za pięć lat czwarty. Ja uwielbiam śluby, uwielbiam wychodzić za mąż. Co ja mam zrobić, jak ja jestem taka ślubna? Jest kiecka i są spotkania i są imprezy. Lubię, więc za pięć lat czwarty ślub" - mówiła Monika Janowska dla "Party".

Janowscy lubią imprezować, a ślub to dobry pretekst do spotkań

Para podkreśla, że dla nich śluby to nie tylko okazja do publicznego świętowania miłości, ale także pretekst do spotkań z przyjaciółmi i bliskimi.

"To jest fajny dodatkowy moment, bo się spotykamy z przyjaciółmi. Jednego dnia, kilkadziesiąt osób. Nie takie spotkania kameralne" - powiedział z entuzjazmem Robert Janowski.

W tym roku, 15 września 2023 roku, Monika Janowska i Robert Janowski postanowili uświetnić swoją 10. rocznicę małżeństwa odnowieniem przysięgi małżeńskiej. To już drugi raz, kiedy para postanowiła uroczyście potwierdzić swoją miłość i wierność.

Pierwszy ślub odbył się 14 września 2013 roku w kościele w Kazimierzu Dolnym, a wesele miało miejsce w Janowcu. Po pięciu latach Monika i Robert zdecydowali się po raz pierwszy odnowić przysięgę, a teraz, kolejne pięć lat później, powtórzyli ten gest.

Czytaj też:

Janowski ma uprawnienia, by... leczyć. Wszystko dzięki rodzicom

Robert i Monika Janowscy podjęli ważną decyzję. Naprawdę to zrobią

To już koniec! Koszmar Roberta i Moniki Janowskich trwał 12 lat

Robert Janowski wyda niepublikowane utwory W. Młynarskiego. "Tylko ty możesz to zaśpiewać"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Janowski | Monika Janowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy