Reklama

Reklama

Reklama

Britney Spears znów zostanie matką? Zaskakujące nagranie obiegło sieć!

Britney Spears (40 l.) znów w ciąży? Artystka opublikowała w sieci intrygujące nagranie, na którym udaje, że karmi butelką noworodka! Czyżby artystka szykowała się do roli mamy? Nie jest tajemnicą, że Brit marzy o córce!

Britney Spears (posłuchaj) to jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie. Artystka miała wszystko, o czym mogli pomarzyć inni: sławę, popularność, pieniądze. Niestety kobietę przerosło to i  przeszła załamanie nerwowe, a decyzją sądu, jej ojciec sprawował nad nią kuratelę. Na szczęście po długiej batalii sądowej, Brit uwolniła się od swojego ojca! We wrześniu sąd w Los Angeles zawiesił Jamiego Spearsa w prawach sprawowania nad nią kurateli. Teraz Spears może cieszyć się upragnioną wolnością. Niedawno artystka przyjęła oświadczyny obecnego partnera i planuje z nim ślub

Reklama

Kolejnym marzeniem Brit jest znów zostać matką. Gwiazda chciałaby urodzić dziewczynkę. Niedawno w sieci zamieściła intrygujące nagranie, na którym udaje, że karmi butelką niemowlaka. 

Czyżby szykowała się do roli mamy?

Britney Spears znów zostanie matką? Zaskakujące nagranie obiegło sieć!

Britney Spears zaszokowała fanów i na Instagramie dodała wymowne wideo. Na ujęciach widzimy, jak artystka stoi tyłem do ozdobionej choinki i udaje, że karmie butelką z mlekiem małe dziecko. Dodatkowo tajemnicza Brit pyta fanów, czy sądzą, że jest to dziewczynka czy chłopiec? W poście 40-latka oznaczyła ukochanego, a obserwatorzy nie mają wątpliwości, że gwiazda po uwolnieniu się spod kurateli ojca, chce otworzyć nowy rozdział w życiu i urodzić dziewczynkę, o której marzy.

"Nowy dodatek do rodziny. Zgadnij, czy to chłopiec, czy dziewczynka... Jeszcze raz dziękuję kochanie, Sam Asghari!!!" - napisała w publikacji z nagraniem.

Post od razu skomentował narzeczony Brit, który nie krył zdziwienia i zamieścił trzy zdziwione miny.

Myślicie, że 40-latka spodziewa się dziecka, a może w jej rodzinie pojawił się nowy zwierzak?

Zobaczcie również:

Britney Spears cała we krwi! "Sąsiadka znalazła ją na podłodze"

Britney Spears w kominiarce ucieka przed paparazzi! Tych zdjęć nie powinniście oglądać

Kim Kardashian ma nowego chłopaka. Kim jest Pete Davidson?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears | Sam Asghari

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy