Reklama
Reklama

Brad Pitt opowiada o walce z alkoholizmem: "Czułem się bardzo samotny"

Brad Pitt (58 l.) udzielił niedawno bardzo szczerego wywiadu w magazynie "GQ". W rozmowie otworzył się na temat problemu z alkoholem i innymi używkami. Aktor zdradził, z jakiego powodu zaczął nadużywać mocnych trunków. Co jeszcze powiedział?

Brad Pitt nie ukrywa, że ma problemy z nadużywaniem alkoholu. Po głośnym rozstaniu z Angeliną Jolie aktor trafił na odwyk i w zamkniętym ośrodku na środku pustyni próbował poradzić sobie z uzależnieniem. Niedawno 58-latek udzielił szczerego wywiadu dla magazynu "GQ" i powrócił do czasu walki z demonami.

Co wyznał?

Brad Pitt opowiada o walce z alkoholizmem: "Czułem się bardzo samotny"

W 2016 roku fani "Brangeliny" przeżyli szok, gdy znani aktorzy się rozstali. Nic na to nie wskazywało, bowiem Pitt i Jolie, po wdaniu się w ochoczo komentowany romans, doczekali się gromadki dzieci. Niestety ich uczucie się wypaliło, a aktorka oskarżała byłego partnera o nadużywanie alkoholu i agresję.

Reklama

Jak się później okazało, to był dopiero początek batalii sądowej, gdyż byli małżonkowie zaczęli walczyć o prawa do opieki nad pociechami. Angelina chciała pozbawić Brada praw, twierdząc, iż jest oprawcą i dopuszczał się przemocy domowej.

Czy walka z byłą żoną doprowadziła Brada do alkoholizmu?

Brad Pitt uzależniony

Brad Pitt w porę zdał sobie sprawę z tego, że ma problem z nadużywaniem mocnych trunków. Swego czasu aktor chwalił się, że pije dużo, a nawet "potrafił opić Rosjanina jego własną wódką".

Od 2017 roku jednak 58-latek żyje w trzeźwości, a w niedawno udzielonym wywiadzie wspomnieniami wrócił do mrocznego okresu ze swojego życia.

Brad Pitt w wywidzie dla "GQ"

W rozmowie z dziennikarzem gwiazdor przyznał, że dzięki trzeźwości "zaczyna odkrywać życie na nowo", a na dodatek udało mu się rzucić palenie.

Podczas wywiadu artysta opowiedział o najbardziej mrocznym momencie w jego życiu. Okazało się, iż owe wydarzenia miały miejsce tuż po rozstaniu z Angeliną Jolie. Pitt trafił na zamknięty odwyk, gdzie odbywał terapię. W dalszej części wspomnień odniósł się do aktora Philipa Seymoura Hoffmana, który w 2014 roku przedawkował heroinę.

Dlaczego Pitt zaczął pić?

W wywiadzie czytamy również jego spostrzeżenia na temat problemów z używkami. 58-latek uznał, iż przyczyną sięgania po alkohol w jego przypadku była samotność, którą odczuwał już od najmłodszych lat.

Pitt zdradził również, iż ma mroczną naturę i nadal walczy z demonami przeszłości.

Zobaczcie również:

27-letnia miss Brazylii nie żyje. Zmarła po rutynowym zabiegu!

Świat poznał ją jako kochankę Angeliny Jolie. Co się stało z pierwszą azjatycką modelką?

Tyler Sanders nie żyje. Aktor "Fear the Walking Dead" miał zaledwie 18 lat

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy