Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Blanka Lipińska zdradza sekret udanego seksu w upalne dni

Blanka Lipińska (34 l.) od premiery debiutanckiej książki "365 dni" stała się prawdziwą ekspertką od seksu. Podczas ostatniego wywiadu dla nas ujawniła, czy można go uprawiać, kiedy temperatura za oknem przekracza 30 stopni Celsjusza.

Blanka Lipińska od lat "doradza" Polakom w sprawach seksu. Napisała aż trzy erotyczne książki, które stały się bestsellerami. Podobno na Instagramie dostaje wiele wiadomości od kobiet z podziękowaniami za celne stwierdzenia i praktyczne rady co zrobić, aby w łóżku było jeszcze lepiej.

Reklama

Podczas ostatniej rozmowy z naszym reporterem opowiedziała o seksie w upalne dni. Dodała też kilka cennych uwag od siebie.

"Żaden wysiłek fizyczny w upał nie jest dobry. Uważam, że trzeba dużo pić, a nie uprawiać seks, bo jeśli ktoś jest nieodporny na takie temperatury, może dojść do tragedii" - stwierdziła. Ona sama nie przepada za seksem podczas upałów. Ma jednak pewien patent, który się zawsze sprawdza i czyni seks "znośnym".

"W ostateczności jak już będziemy dobrze nawodnieni, możemy się zastanowić, czy to zrobić. Ja nie lubię! Polecam wieczorem, jak jest już chłodniej, a nie w ciągu dnia, bo może być różnie. Jeśli ktoś bardzo chce, niech pójdzie pod prysznic i to zrobi! Włączamy zimną wodę i nasze doznania będą jeszcze silniejsze niż w łóżku. Jest też kilka pozycji seksualnych idealnych na takie dni!" - powiedziała pisarka. 

Dodatkowo zdradziła, że statystyczny Polak częściej kocha się zimą niż w lecie.


Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje