Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Blanka Lipińska przyłapana w hotelu! Wyjawiła, jak udało jej się zarezerwować pokój!

Wygląda na to, że Blanka Lipińska niewiele sobie robi z aktualnych obostrzeń. Ostatnio celebrytka wypoczywała w jednym z hoteli w Sopocie. Jak udało jej się zarezerwować pokój?

Rządowe obostrzenia dają się nam wszystkim we znaki i chyba każdy marzy już o tym, aby bez przeszkód wyjechać gdzieś na urlop i zdjąć maseczki. 

Blanka Lipińska najwyraźniej postanowiła dłużej nie czekać i wzięła sprawy w swoje ręce. 

Niedawno paparazzi przyłapali ją bowiem  w Sopocie, gdy korzystała z usług jednego z tamtejszych hoteli. Tabloidy nie omieszkały wytknąć jej, że w częściach wspólnych porusza się bez maseczki.  

Tego typu miejsca są aktualnie dostępne jedynie dla wybranych. Nocować tam mogą jedynie medycy czy żołnierze i najwyraźniej... autorki książek erotycznych dla gospodyń domowych. 

Niespodziewanie Blanka postanowiła zabrać głos w sprawie "hotelowej afery". Bez kozery opowiedziała, jak udało jej się wynająć hotel...

"Gdy ostatnio paparazzi zrobili mi zdjęcia w Sopocie koło hotelu, zastanawiałam się, jaką do tego utkają historię media plotkarskie. No i otóż pojawiła się historia, dosyć drętwa, mało związana z prawdą. Dostałam bardzo dużo pytań, jak to się stało, że zarezerwowałam hotel. Moi drodzy, to będzie wiedza z cyklu tej wiedzy tajemnej, mianowicie odpaliłam (tu pada nazwa konkretnej strony - przyp. red.). To nie jest moja pierwsza rezerwacja przez ostatni rok. Jeżeli ktoś szuka hotelu, to polecam skorzystać z jednej z najpopularniejszych aplikacji na świecie" - oznajmiła Blanka na Instagramie. 

Reklama

Przypomnijmy, że Lipińska nie powinna być aż tak zmęczona, gdyż niedawno wróciła przecież z Meksyku, gdzie wypoczywała przez kilka tygodni z Natalią Siwiec i jej rodziną. 

Co sądzicie o jej "sprycie"?


***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje