Reklama
Reklama

Bestsellery Empiku 2021. Wieniawa i Lipnicka razem na scenie. Fani ocenili

Bestsellery Empiku 2021 przeszły już do historii. Było wiele nagród i niespodzianek - w tym występ Julii Wieniawy (23 l.) i Anity Lipnickiej (46 l.) razem na scenie! Jak wypadło połączenie doświadczonej i początkującej wokalistki? Fani już ocenili występ w social mediach!

Bestsellery Empiku 2021 to wydarzenie, które wzbudziło wiele emocji. Oprócz gorących przemówień i nawoływań do depenalizacji marihuany, większą część eventu zajmowały koncerty w duetach. Na jednym z nich wystąpiła Julia Wieniawa i Anita Lipnicka. Jak wypadły?


Bestsellery Empiku 2021 - Julia Wieniawa i Anita Lipnicka razem na scenie

Anita Lipnicka znana z zespołu Varius Manx i duetem ze swoim partnerem, Johnem Porterem zaśpiewała razem z Julią Wieniawą, która ma duże ambicje wkroczyć do branży muzycznej na dłużej. Ich wykonanie piosenki "Zanim zrozumiesz" (posłuchaj!) od Varius Manx w duecie zaskoczył wiele osób, ale fani byli zachwyceni!

Reklama

Biorąc pod uwagę ostatnie zamieszanie wokół Varius Manx i oskarżeniami o molestowanie wobec Roberta Jansona, to faktycznie, wybór piosenki był co najmniej dwuznaczny. Sama Anita Lipnicka odcina się od plotek i utrzymuje kontakt z Jansonem.

Bestsellery Empiku 2021 - Julia Wieniawa skupia się na muzyce

Julia Wieniawa już na promocji swoich staników i ubrań naszemu reporterowi zdradziła, że chce skupić się w tym roku na muzyce. W Walentynki Julia opublikowała nowy singiel "Rozkosz", który został przyjęty bardzo dobrze.

Z kolei fani ucieszyli się z pojawienia się dawno nie widzianej Anity: "Dobrze słyszeć panią Anitę", "Wspaniałe artystki", "Co za głos" - to tylko jedne z wielu komentarzy w social media, które można przeczytać. Dodatkowo Julia wykonała też nową piosenkę "Rozkosz" i debiutancki utwór "Nie muszę".

Dla Julii występ na Bestsellerach Empiku był pierwszym wokalnym wykonaniem na żywo. Czyżby miała dość występowania w filmach Patryka Vegi?

Bestsellery Empiku 2021 - kto wystąpił na scenie?

Oprócz duetu Wieniawa-Lipnicka na scenie gali Bestsellery Empiku 2021 mogliśmy zobaczyć: Stanisława Soykę śpiewającego z Vito Bambino, Artura Rojka z braćmi Kacperczyk, Darię Zawiałow ze Szczylem, a także Igo z Krzysztofem Zalewskim

Który duet najbardziej przypadł Wam do gustu?

Zobacz też:

Mata walczy ze sceny o depenalizację marihuany. Olejnik, Prokop i Korwin-Piotrowska odpowiadają!

Marcin Prokop wyleci z TVN?! Zrobiła się afera po Bestsellerach Empiku! Oto co wyjawił gwiazdor "DDTVN"!

Te znaki zodiaku nie lubią innych ludzi? Mają ciężkie charaktery!

"Będziesz pan wisiał". Słuszność decyzji prokuratury ws. Brauna oceni sąd
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Anita Lipnicka | Bestsellery Empiku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy